Veikla | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Projektai

Lietuvos Agro Space skaitmeninių inovacijų centras

2019 m. gegužės 9 d. EK įregistravo Lietuvos Agro Space skaitmeninių inovacijų centrą (Agro Space DIH). Šis centras – tai Lietuvos mokslinių tyrimų, švietimo, verslo ir vyriausybinių institucijų organizacijas jungiantis regioninis tinklas, skirtas visų sektorių skaitmeninių technologijų naujovėms skatinti. Agro Space DIH subūrė 10 Lietuvos švietimo, mokslo, verslo ir valstybinių institucijų, įskaitant verslo asociacijas, universitetus, mokslo ir technologijų parkus.  Centro veiklą koordinuoja Vilniaus pramonės ir verslo asociacija. 
 
Nacionalinė mokėjimo agentūra yra tarp šio naujai įsteigto centro narių. Tai institucija, aktyviai diegianti skaitmenines ir palydovinių technologijų naujoves savo kasdienėje veikloje, susijusioje su Europos Sąjungos paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai administravimu.
Agro Space DIH dirba vieno langelio principu, pradedant nuo pagalbos, surandant idėją ar sprendimą, ir baigiant technologijų įsigijimu ir įdiegimu. Pasitelkiami įvairūs ES finansavimo įrankiai (ES Horizon 2020, COSME ir kt. programos).
 
Daugiau infortmacijos  čia: http://www.vpva.lt/agrospacedih/.
Paskutinio atnaujinimo data: 2020 m. balandžio 20 d. 12:11