Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Apie NMA

Korupcijos prevencija

Aktuali informacija:
 
 
        Daugiau...
 
NMA įgyvendinamos korupcijos prevencijos priemonės
 
Korupcijos prevencija teisės aktuose apibrėžiama kaip korupcijos priežasčių, sąlygų atskleidimas ir šalinimas sudarant bei įgyvendinant atitinkamų priemonių sistemą, taip pat poveikis asmenims siekiant atgrasinti nuo korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų darymo.

Siekiant, kad žemės ūkio sektoriui remti skirtos lėšos būtų naudojamos tikslingai ir efektyviai, taip pat siekiant neleisti atsirasti ir plisti korupcijai NMA, įgyvendinamos šios korupcijos prevencijos priemonės:
 
 
                             
 
 

 
 
Subjektas, atsakingas už korupcijos prevenciją įstaigoje:
  • Kokybės skyrius:
  • ​​Skyriaus vedėjas Mindaugas Savukynas, el. paštas: crypt:bWluZGF1Z2FzLnNhdnVreW5hc0BubWEubHQ=:xx, tel. +370 5 252 6848;
  • Vyriausiasis specialistas Tadas Tumėnas, el. paštas: crypt:dGFkYXMudHVtZW5hc0BubWEubHQ=:xx, tel. +370 5 252 6747;
 
 
Jei turite informacijos...
  • Jei turite informacijos apie galimai nesąžiningus NMA darbuotojų veiksmus, galimą Europos Sąjungos ir valstybinės paramos žemės ūkiui pasisavinimą, piktnaudžiavimo atvejus, apie tai galite pranešti „Pasitikėjimo linija“ tel. (8 5) 260 7901 arba elektroniniu paštu, paspaudę NMA interneto svetainėje esančią nuorodą;
  • Jei norite pateikti pasiūlymus dėl korupcijos prevencijos priemonių tobulinimo, prašom palikti pranešimą el. paštu crypt:c2thaWRydW1hc0BubWEubHQ=:xx. Dėkojame!
 
Naudinga informacija!
             
 
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2018 m. lapkričio 7 d. 08:08