Veikla | Nacionalinė mokėjimo agentūra
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos

Korupcijos prevencija

2019 m. rugsėjo - spalio mėn. Lietuvos gyventojų apklausos dėl skaidrumo principų įgyvendinimo Nacionalinėje mokėjimo Agentūroje prie Žemės ūkio ministerijos rezultatai

2019 m. rugsėjo 10 d. iki 2019 m. spalio 11 d. Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) interneto svetainės ir Facebook paskyros lankytojus kvietėme sudalyvauti Lietuvos gyventojų apklausoje dėl skaidrumo principų įgyvendinimo NMA. Pildydami anketą asmenys turėjo galimybę pareikšti savo nuomonę apie NMA darbuotojus bei jų veiklos skaidrumą, taip pat teikti savo rekomendacijas ir pastebėjimus, kurie padėtų tobulinti NMA veiklą.
 
Norime padėkoti visiems respondentams už pateiktus pastebėjimus ir pasiūlymus, kuriuos įvertinę imsimės atitinkamų priemonių. Taip pat NMA dėkoja, kad nesate abejingi ir pranešate apie galimus piktnaudžiavimo atvejus, kai siekiama neteisėtai pasisavinti paramos lėšas, nesąžiningą paramos gavėjų elgesį, taip pat įtarus NMA darbuotojų galimai neskaidrius veiksmus ir piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi.
 
Papildomai norime atkreipti dėmesį, kad labai vertinama bet kokia informacija apie galimus teisės aktų reikalavimų nesilaikymo atvejus, kai įgyvendinami investiciniai projektai. Todėl asmenys, įtariantys, kad investiciniai projektai vykdomi neskaidriai, raginami pasidalinti turima informacija.
 
Pateikti pranešimą galite šiais būdais: paskambinus telefonu (8 5) 260 7901, kuriame įdiegta automatinio atsakiklio funkcija, elektroniniu būdu – NMA svetainėje užpildžius specialią lentelę, per mobiliąją programėlę „NMA agro“, tiesiogiai bendraudami su NMA darbuotoju arba raštu.
 
Pranešime reikėtų kuo tiksliau nurodyti galimai pažeidimą padariusio fizinio ar juridinio asmens vardą bei pavardę arba įmonės pavadinimą, tikslų adresą arba teisingą vietovės, kurioje pastebėtas galimas pažeidimas, pavadinimą. Taip pat svarbu, kaip galima smulkiau papasakoti apie pastebėtą pažeidimą. Išsami informacija padėtų greičiau reaguoti į situaciją, nustatyti pažeidėjus ir patikrinti.
 
Kilus daugiau klausimų, informacijos galite teirautis: bendruoju informacijos teikimo telefonu (8 5) 252 6999 arba trumpuoju numeriu 1841; elektroniniu būdu – pateikti klausimą NMA interneto svetainės skiltyje „Susisiekite“ arba bendruoju el. pašto adresu crypt:aW5mb0BubWEubHQ=:xx; raštu arba atvykti pas mus – adresu Blindžių g. 17, Vilnius.
 
Dėkojame visiems, dalyvavusiems apklausoje – mums svarbu sužinoti Jūsų nuomonę ir išgirsti pastebėjimus, į kuriuos atsižvelgdami toliau galėsime tobulėti.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2020 m. vasario 25 d. 09:12