Ši interneto svetainė naudoja slapukus
Sutinku Nesutinku Daugiau
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Lietuvos Herbas
Informacija teikiama telefonais 
(8 5) 252 6999  
Trumpasis numeris  1841
Informacija teikiama telefonais 
(8 5) 252 6999  
Trumpasis numeris  1841

Informacija pieno gamintojams

Dokumentai, kuriuos pieno gamintojai privalo saugoti trejus metus, skaičiuojant nuo metų, kuriais jie buvo sudaryti, pabaigos:
 
Dėl pieno pardavimo perdirbti
Dėl pieno pardavimo tiesiogiai vartoti
1. Pieno supirkimo ir priskaitymo knygelės.
1. Pagaminto, sunaikinto, suvartoto ūkyje, parduoto perdirbti ir parduoto ar atiduoto tiesiogiai vartoti pieno (pieno produktų) apskaitos žurnalas (su mėnesio ir metų įrašais).
2. Sąskaitos faktūros ar kiti pieno supirkėjo išrašyti atsiskaitymo už supirktą pieną dokumentai.
2. Pieno ar pieno produktų, parduotų prekybos įmonėms, viešojo maitinimo, vaikų švietimo, globos ir gydymo įstaigoms, kitiems ūkiams gyvuliams šerti, pardavimo dokumentai.
 
Asmenys, turintys tris ir daugiau melžiamų karvių, tačiau neparduodantys pieno supirkėjams, gamintojai, turintys pardavimo tiesiogiai vartoti kvotą, ir gamintojai, neturintys šios kvotos, bet parduodantys ir/arba atiduodantys pieną tiesiogiai vartoti, privalo tvarkyti pieno apskaitą (rekomenduojama kiekvieną dieną) ir suvesti kiekvieno mėnesio ir metų balansus Agentūros tvirtinamame pagaminto, sunaikinto, suvartoto ūkyje, parduoto perdirbti ir parduoto ar atiduoto tiesiogiai vartoti pieno (pieno produktų) apskaitos žurnale:
 
 
Taip pat primename, kad pieno gamintojas privalo:
 
 

 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 20 d. 15:01