Žuvininkystės sektoriaus atstovams – nauji būdai paramos paraiškoms teikti
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2022.01.28

Žuvininkystės sektoriaus atstovams – nauji būdai paramos paraiškoms teikti

Žuvininkystės sektoriaus atstovams – nauji būdai paramos paraiškoms teikti
Š. m. sausio 26 d. žemės ūkio ministro įsakymu buvo pakeistos žuvininkystės sektoriaus paramos administravimo taisyklės, kuriose buvo numatyti nauji paramos paraiškų, mokėjimo prašymų bei susijusių dokumentų teikimo būdai.
 
Pakeistose Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos administravimo taisyklėse nurodyta, kad pareiškėjai paramos paraiškas, mokėjimo prašymus bei susijusius dokumentus gali teikti šiais būdais:
  • pasirašytus kvalifikuotu elektroniniu parašu, siunčiant elektroniniu paštu crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOmRva3VtZW50YWlAbm1hLmx0Ij48c3BhbiBzdHlsZT0iY29sb3I6IzAwODAwMDsiPmRva3VtZW50YWlAbm1hLmx0PC9zcGFuPjwvYT4=:xx;
  • ŽŪMIS portale – paramos paraiška ir dokumentai teikiami naudojantis pranešimų siuntimo funkcionalumu (ŽŪMIS meniu punktas „Pranešimai“) kaip elektroniniai dokumentai arba kaip dokumentų skaitmeninės kopijos. Į ŽŪMIS per vieną kartą gali būti keliami ne didesni nei 25 MB apimties dokumentai, todėl dokumentas gali būti išskaidytas ir teikiamas per kelis kartus.
Atmintinę apie mokėjimo prašymo teikimą per ŽŪMIS rasite čia.
 
Taip pat pakeistose Taisyklėse numatyta, jog paramos lėšos paramos gavėjams gali būti išmokėtos ne tik išlaidų kompensavimo, išlaidų kompensavimo su avanso mokėjimu ir sąskaitų apmokėjimo būdais, bet ir taikant supaprastintą išlaidų apmokėjimą, kai paramos gavėjui nereikia pateikti išlaidų pagrindimo ir jų apmokėjimo įrodymo dokumentų. Projekto išlaidos apmokamos supaprastintai, kai joms taikomi fiksuotieji įkainiai, fiksuota suma ar fiksuota norma.
 
Naudinga informacija
Nuotrauka iš pixabay.com
Paskutinio atnaujinimo data: 2022 m. vasario 2 d. 10:12