ŽŪM dvigubina paramą kenksmingiems stogams keisti
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.08.22

ŽŪM dvigubina paramą kenksmingiems stogams keisti

ŽŪM dvigubina paramą kenksmingiems stogams keisti
Asbestinių stogų dangos keitimas yra viena iš kaimo atnaujinimo priemonių, padedanti kurti kaime sveikesnę ir jaukesnę aplinką. „Mums svarbu, kad kaime gyvenantys žmonės būtų sveiki, gyventų gražioje, saugioje aplinkoje. Tam kaip tik ir yra tinkama kaimo plėtros priemonė „Asbestinių stogų dangos keitimas“, kurioje žmonės labai aktyviai dalyvauja, o mes stengiamės sudaryti sąlygas, kad jų norai maksimaliai  būtų patenkinti“, – sako žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.
 
Žemės ūkio ministerija rado galimybių padidinti paramą Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 m. programos priemonei „Asbestinių stogų dangos keitimas“ iki 5,4 mln. Lt. Per paraiškų priėmimą liepos1 – rugpjūčio 2 d. gautos 906 paraiškos, kuriose prašoma paramos suma – 5,4 mln. Lt, tačiau šiam kvietimui teikti paramos paraiškas iš anksto buvo skirta tik 2,5 mln. Lt parama. Ministerija nutarė vertinti visas pateiktas paraiškas ir skirti visą prašomą paramos sumą.
 
Iš viso šiai priemonei skirti 59 mln. Lt. Iki šiol iš viso surinkta 14 896 paraiškų, prašoma  91,5 mln. Lt paramos. Patvirtintos 11 924 paraiškos, pagal jas skirta 73 mln. Lt parama, išmokėta 42 mln. Lt.
 
 
Žemės ūkio ministerijos informacija
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugsėjo 3 d. 14:59