Žinių perdavimui ir informavimui – 170 tūkst. eurų
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.01.12

Žinių perdavimui ir informavimui – 170 tūkst. eurų

Žinių perdavimui ir informavimui – 170 tūkst. eurų
Iki š. m. vasario 5 d. Žemės ūkio ministerija renka paraiškas gauti valstybės pagalbą žinių ir informavimo veiklai organizuoti. Iš viso šiai veiklai vykdyti skirta 170 tūkst. Eur valstybės lėšų.
 
Parama gali būti teikiama tarptautinėms, respublikinėms ir regioninės reikšmės žinių perdavimo ir informavimo priemonėms (konferencijoms, seminarams ir kitiems renginiams), skirtoms žemės ūkio veiklos subjektams, organizuoti. Paramos lėšomis gali būti finansuojama iki 90 proc. tinkamų finansuoti išlaidų.
 
Į šią valstybės pagalbą gali pretenduoti juridiniai asmenys, užsiimantys žemės ūkio veiklos subjektų informavimu ar švietimu. 
 
Atkreipiame dėmesį, jog pareiškėjai, teikiantys paraišką, turi turėti tinkamų pajėgumų paraiškoje nurodytai žinių perdavimo ir informavimo veiklos priemonei vykdyti, t. y. turi turėti kvalifikuotus darbuotojus ir reguliariai vykdyti žinių perdavimo ir informavimo veiklą (turėti ne mažesnę kaip 3 metų patirtį įgyvendinant panašaus pobūdžio priemones (seminarus, konferencijas, mokymo kursus ir kitus šviečiamuosius renginius), o priemonės vadovas – ne mažesnę kaip 3 metų patirtį administruojant panašaus pobūdžio priemones.
 
Žinių perdavimo ir informavimo veiklos finansavimo paraiškos teikiamos raštu Žemės ūkio ministerijos Ekonomikos departamento Strateginio planavimo ir mokslo skyriui (Gedimino pr. 19, 01103 Vilnius, 264 kab.) ir el. paštu (Word formatu) Ekonomikos departamento Strateginio planavimo ir mokslo skyriaus vyr. specialistei Skirmantei Smalskytei (crypt:c2tpcm1hbnRlLnNtYWxza3l0ZUB6dW0ubHQ=:xx).
 
Kartu su paraiška Žemės ūkio ministerijai turi būti pateikta pareiškėjo veiklos nuostatų (įstatų) arba kitų veiklą reglamentuojančių dokumentų patvirtintos kopijos.
 
Naudinga informacija:
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. sausio 12 d. 16:17