Žemės ūkio parodose – NMA naujovės
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.03.25

Žemės ūkio parodose – NMA naujovės

Žemės ūkio parodose – NMA naujovės
Š. m. kovo 31 d. – balandžio 2 d. Kaune ir jo prieigose vyks dvi didžiausios žemės ūkio parodos „Ką pasėsi...“ ir „AgroBalt 2016“. Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) šiemet parodų lankytojus pakvies daugiau sužinoti apie paramą kaimo gyventojams.
 
„Džiaugiamės, jog turėsime galimybę dalyvauti šiose parodose ir pristatyti 2014–2020 m. laikotarpio paramą žemės ūkiui, kaimo plėtrai bei mūsų teikiamas e. paslaugas“, – sako NMA direktorius Erikas Bėrontas.
 
Parodų lankytojai taip pat turės progą iš pirmų lūpų išgirsti apie šiuo metu vykstančius paramos paraiškų pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programą rinkimus ir galimybes pasinaudoti parama.
 
„AgroBalt“ stende – daugiau apie paramą ir e. paslaugas
 
Šiais metais NMA pirmą kartą parodos lankytojus pakvies apžiūrėti savo stendo, kuriame svečiai galės rasti daugiau informacijos apie paramą kaimo gyventojams, naujas e. paslaugas, patikroms naudojamą įrangą. Stendo lankytojų taip pat lauks ir kitos staigmenos.
 
Kovo 31 d. 12 val. 30 min prie NMA stendo vyks susitikimas su NMA direktoriumi Eriku Bėrontu bei bus pristatytos nuotolinių patikrų naujovės (dronas).
 
Balandžio 1 d. 11 val. 30 min parodos lankytojai taip pat galės daugiau sužinoti apie atliekamas nuotolines patikras ir joms naudojamus įrenginius.
 
Parodoje „Ką pasėsi...“ – naudingi NMA seminarai
 
Lankytojai Žemės ūkio ministerijos stende galės rasti daugiau informacijos apie NMA veiklą, atsakymus į rūpimus klausimus apie artėjančio žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo aktualijas bei galimybes pasinaudoti parama pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programą.
 
Kovo 31 d. 13 val. kviečiame dalyvauti parodoje „Ką pasėsi...“ vyksiančiame seminare „Susietoji parama gyvulininkystės sektoriui 2015–2020 m.“ (L. Šimonienė, N. Michailovaitė, A. Voicechovska, L. Gaubaitė-Lindė, J. Paskačiūtė, Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija ir Nacionalinė mokėjimo agentūra).
 
Balandžio 1 d. 13 val. parodoje „Ką pasėsi...“ vyks seminaras „NMA elektroninės paslaugos (informacinis portalas ir ŽŪMIS)“ (P. Stelmokaitis, G. Rapkauskienė, Nacionalinė mokėjimo agentūra). 14 val. 30 min vyks seminaras „Tiesioginių ir kitų su plotu susijusių išmokų administravimo naujovės“ (S. Stakvilevičienė, Nacionalinė mokėjimo agentūra).
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. kovo 25 d. 11:56