Žemės ūkio ministrė susitiko su NMA direktoriumi
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.07.30

Žemės ūkio ministrė susitiko su NMA direktoriumi

Žemės ūkio ministrė susitiko su NMA direktoriumi
Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, gilindamasi į žemės ir maisto ūkio, kaimo plėtros, žuvininkystės sektorius administruojančių institucijų veiklą, tęsia susitikimus su Žemės ūkio ministerijai pavaldžių institucijų vadovais ir specialistais.
 
Šiandien ji susitiko su Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA)  vadovu Eriku Bėrontu ir visų jos padalinių vadovais. Pristatydamas NMA, kurios veikla visą laiką  įdėmiai stebima Europos Komisijos, E. Bėrontas informavo, kad šiuo metu agentūra administruoja daugiau kaip 200 įvairių priemonių – kaimo plėtros, žuvininkystės, tiesioginių išmokų, nacionalinės paramos ir kitų. Pernai agentūra, kurios klientai yra beveik 170 tūkst. paramos gavėjų, sulaukė daugiau kaip 300 tūkst. paraiškų, atliko 55 tūkst. patikrų vietoje, išmokėjo beveik 3 mlrd. litų paramos lėšų.
 
Agentūros vadovas neslėpė pasididžiavimo tuo, kad net 91 proc. apklaustų paramos gavėjų teigiamai vertina šios institucijos darbą. „Mūsų pagrindinis tikslas – teikti kokybiškas paslaugas, atitinkančias klientų  lūkesčius“, – ambicingų planų neslėpė jaunasis NMA vadovas.
 
Kalbai pasisukus apie agentūros kasdienę veiklą, ministrė V. Baltraitienė domėjosi gyvenimiškomis problemomis, su kuriomis susiduria paprasti paramos gavėjai, įgyvendindami projektus, taip pat kaip vyksta pasiruošimas 2015 metų paramos administravimui, kaip galima būtų dar mažinti administracinę naštą žemdirbiams.
 
Žemės ūkio ministerijos informacija
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 13 d. 16:27