Žemės ūkio ministras lankėsi Nacionalinėje mokėjimo agentūroje
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2017.01.05

Žemės ūkio ministras lankėsi Nacionalinėje mokėjimo agentūroje

Žemės ūkio ministras lankėsi Nacionalinėje mokėjimo agentūroje
Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) kartu su viceministrų komanda apsilankęs žemės ūkio ministras Bronius Markauskas agentūros vadovybei pristatė įstaigos laukiančius iššūkius.
 
„Agentūra – viena stipriausių institucijų Žemės ūkio ministerijos valdymo srityje, todėl iš jos tikimasi svarios pagalbos įgyvendinant ministerijai iškeltus uždavinius“, – pažymėjo ministras B. Markauskas, kuris, pristatydamas Vyriausybės veiklos prioritetus, pabrėžė būtinybę mažinti biurokratinę naštą, didinti veiklos efektyvumą, supaprastinti kontrolės mechanizmus. Ministras taip pat akcentavo teisės aktų bei procedūrų aiškumo ir paprastumo svarbą bei atkreipė dėmesį į tai, kad teisėkūros procese privalo aktyviai dalyvauti tiek NMA, esanti šalia kliento, tiek socialiniai partneriai, atstovaujantys įstaigos administruojamos paramos gavėjams.
 
Agentūros direktorius Erikas Bėrontas, pristatęs savo kolektyvą, pažymėjo, kad tai – stipri komanda, pasirengusi ir toliau diegti pažangius veiklos metodus.
 
Kaip sutarė ministerijos ir agentūros vadovybė, abiejų šalių bendradarbiavimas tiek tarpusavyje, tiek su socialiniais partneriais yra viena iš pagrindinių sąlygų, būtinų siekiant, kad parama sėkmingai naudotųsi Lietuvos kaimas ir jame gyvenantys bei dirbantys žmonės.
 
 
Žemės ūkio ministerijos ir Nacionalinės mokėjimo agentūros informacija
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2017 m. sausio 5 d. 09:28