Žemės ūkio ministerija dėl M. K. Čiurlionio fondo kreipėsi į Generalinę prokuratūrą
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2019.04.17

Žemės ūkio ministerija dėl M. K. Čiurlionio fondo kreipėsi į Generalinę prokuratūrą

Žemės ūkio ministerija dėl M. K. Čiurlionio fondo kreipėsi į Generalinę prokuratūrą
Žemės ūkio ministerija, reaguodama į ūkininkų kreipimąsi – skundą dėl M. K. Čiurlionio fondo vykdomo klaidinimo, prisidengiant valstybinėmis institucijomis, kreipėsi į Generalinę prokuratūrą, prašydama įvertinti, ar fondo veikoje nėra nusikalstamos veikos požymių.
 
Žemės ūkio ministerijos (ŽŪM) darbuotojai neturi nieko bendro su žemdirbiams prisistatančiais minėto fondo atstovais. ŽŪM niekada neprašė ir neprašo žemdirbių finansiškai paremti kokią nors organizaciją ar iniciatyvą. Taip pat niekada nežadėjo ir nežada jokios „pagalbos“ spręsti kokias nors problemas mainais į paramą.
 
Paskambinusi pasirinktam ūkininkui šio fondo direktore prisistatanti Julija Sakalauskaitė nurodo, kad veikia su ŽŪM, NMA, kitų valdžios institucijų ar jų darbuotojų žinia ir pakviečia susitikti gyvai. Tokio susitikimo metu ūkininkams primygtinai duodama čia pat pasirašyti paramos sutartį, o mainais žadama įvairi pagalba „jei yra ar iškiltų įvairių problemų“.
 
Pateikiamuose pasirašyti dokumentuose nurodytas „M. K. Čiurlionio fondas“ ir „M. K. Čiurlionio fondo investicijos“. Juose ūkininkams už tam tikrą sumą, kuri svyruoja nuo 750 Eur iki 25 tūkst. Eur, siūloma tapti fondo „bendraminčiu“, „draugu“, „bičiuliu“, „rėmėju“, „globėju“ arba „auksiniu globėju“.
 
Žemės ūkio ministerijos informacija
Paskutinio atnaujinimo data: 2019 m. balandžio 17 d. 13:39