Vykdančių parodomuosius bandymus dėmesiui
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2021.04.23

Vykdančių parodomuosius bandymus dėmesiui

Vykdančių parodomuosius bandymus dėmesiui
Veiklos srities „Parama parodomiesiems projektams ir informavimo veiklai“ dalyviai turėtų nepamiršti laiku ir tinkamai informuoti NMA apie savo veiklą.
 
NMA atkreipia dėmesį, kad likus ne mažiau kaip 20 darbo dienų iki parodomojo bandymo įdiegimo pabaigos, el. paštu crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOnBtdmlAbm1hLmx0Ij48c3BhbiBzdHlsZT0iY29sb3I6IzAwODAwMDsiPnBtdmlAbm1hLmx0PC9zcGFuPjwvYT4=:xx reikia pateikti informaciją apie grupės narių ūkiuose įdiegtus ir dar planuojamus diegti parodomuosius bandymus bei visus jau atliktus ir dar planuojamus atlikti darbus, susijusius su parodomųjų bandymų įdiegimu.
 
Veiklos srities taisyklių 3 priedo priešpaskutiniame stulpelyje turi būti nurodyta, kokie parodomojo bandymo darbai atlikti ir planuojami atlikti (išvardyti konkretūs darbai su atlikimo datomis), o paskutiniame stulpelyje „Data, kada bus galutinai įdiegtas parodomasis bandymas“ nurodoma data, kada bus atlikti visi su parodomuoju bandymu susiję darbai, t. y. tyrimai, matavimai ir skaičiavimai.
 
Daugiau apie įsipareigojimus paramos gavėjams – atmintinėse
 
Ši informacija aktuali vykdantiems projektus pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Žinių perdavimas ir informavimo veikla“ veiklos sritį „Parama parodomiesiems projektams ir informavimo veiklai“ ir pateikusiems paraiškas 2017, 2018, 2019 m.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2021 m. balandžio 23 d. 13:22