VVG kviečiamos dalyvauti konkurse
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.03.05

VVG kviečiamos dalyvauti konkurse

VVG kviečiamos dalyvauti konkurse
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) skatina vietos veiklos grupes (VVG) dalyvauti Ūkio ministerijos organizuojamoje 2015 m. Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinėje atrankoje.
 
Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimais siekiama įvertinti sėkmingiausias verslumo ir verslininkystės iniciatyvas Europoje. Šiame konkurse įmonės ir organizacijos turi pristatyti sėkmingas viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės iniciatyvas, skatinančias verslą, kurios buvo įgyvendintos ar įgyvendinamos mažiausiai dvejus metus. Įmonės ir organizacijos teikti paraiškas dalyvauti konkurse gali iki š. m. gegužės 11 d.
 
Šiuo metu Lietuvoje veikia 51 VVG, kurios jau baigia sėkmingai įgyvendinti vietos plėtros strategijas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 m. programos priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“. Iš 3 250 patvirtintų vietos projektų, 2 732 bendruomenių projektai jau yra įgyvendinti.
 
Tarp jų yra ir ne vienas sėkmingai įgyvendintas verslo plėtros projektas. Todėl kviečiame VVG dalyvauti konkurse, kuriame yra galimybė pristatyti įgyvendintas verslumą kaimo vietovėse skatinančias iniciatyvas bei pasidžiaugti savo pasiektais 2007–2013 m. finansinio laikotarpio rezultatais.  
 
Nacionalinės atrankos nugalėtojai bus pakviesti nemokamai dalyvauti Mažųjų ir vidutinių įmonių asamblėjoje ir Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų įteikimo ceremonijoje Liuksemburge.
 
Daugiau informacijos apie konkursą galite rasti paspaudę nuorodą.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. kovo 5 d. 09:35