Visa aktuali statistika apie paramą – NMA svetainėje
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2018.03.07

Visa aktuali statistika apie paramą – NMA svetainėje

Visa aktuali statistika apie paramą – NMA svetainėje
Norėtume priminti, o nežinančius informuoti, kad Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) svetainėje www.nma.lt pateikiama aktuali statistinė informacija apie projektus.
 
Svetainės skiltyje „Naudinga“ naudotojai gali susipažinti su Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų bei Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programų, Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų bei Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2007–2013 metų veiksmų programų, taip pat tiesioginių išmokų statistiniais duomenimis (pateiktos nuorodos). Paspaudus reikiamą nuorodą išskleidžiamas priemonių sąrašas. Statistinę informaciją apie norimą priemonę galima sužinoti paspaudus pasirinktos priemonės nuorodą – taip ieškančiajam bus pateikta informacija apie pagal priemonę surinktas paraiškas, paramos sumas – prašomas, patvirtintas ir išmokėtas, nurodytas pabaigtų projektų skaičius.
 
Čia pateikiama ir statistinė informacija apie atitinkamos programos patikras ir pažeidimus, „Pasitikėjimo linija“ pateiktus pranešimus.
 
Čia pat yra ir Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų bei Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programų projektų žemėlapis, kuriame sudaryta galimybė surasti dominantį projektą pagal priemonę arba pagal savivaldybę. Tai – papildoma skaidrumo priemonė, kuri padės svetainės lankytojus supažindinti su jau įgyvendintais projektais. Raginame naudotis žemėlapiu bei domėtis ir aplankyti šalia esančius objektus, kurie buvo įkurti, įrengti panaudojus Europos Sąjungos bei valstybės paramą.
 
NMA administruojamos paramos statistika bei žemėlapyje pateikiama informacija atnaujinama kiekvieną metų ketvirtį. Su kiekvieną dieną ir savaitę atnaujinamais Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonių statistiniais duomenimis plačiau galite susipažinti čia, o tiesioginių išmokų detalesnius statistinius duomenis rasite čia.
 
NMA administruojamos paramos statistiką ir projektų žemėlapį rasite čia, o kaip naudotis projektų žemėlapiu ir ieškoti statistinės informacijos apie įgyvendintus projektus galite sužinoti čia.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2018 m. kovo 7 d. 15:21