Valstybės pagalba žinių perdavimo ir informavimo veiklai
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2017.01.31

Valstybės pagalba žinių perdavimo ir informavimo veiklai

Valstybės pagalba žinių perdavimo ir informavimo veiklai
Žemės ūkio ministerija renka paraiškas gauti valstybės pagalbą žinių ir informavimo veiklai organizuoti. Paraiškas galima teikti iki vasario 24 d.
 
Parama teikiama tarptautinėms, respublikinėms ir regioninės reikšmės žinių perdavimo ir informavimo priemonėms (konferencijoms, seminarams ir kitiems renginiams), skirtoms žemės ūkio veiklos subjektams, organizuoti. Iš viso šiai veiklai vykdyti skirta 170 tūkst. Eur valstybės lėšų, o finansuojama iki 90 proc. tinkamų finansuoti išlaidų.
 
Į šią valstybės pagalbą gali pretenduoti juridiniai asmenys, užsiimantys žemės ūkio veiklos subjektų informavimu ar švietimu.
 
Atkreipiame dėmesį, jog pareiškėjai, teikiantys paraišką, turi turėti tinkamų pajėgumų paraiškoje nurodytai žinių perdavimo ir informavimo veiklos priemonei vykdyti, t. y. turi turėti kvalifikuotus darbuotojus ir reguliariai vykdyti žinių perdavimo ir informavimo veiklą (turėti ne mažesnę kaip 3 metų patirtį įgyvendinant panašaus pobūdžio priemones (seminarus, konferencijas, mokymo kursus ir kitus šviečiamuosius renginius), o priemonės vadovas – ne mažesnę kaip 3 metų patirtį administruojant panašaus pobūdžio priemones.
 
Žinių perdavimo ir informavimo veiklos finansavimo paraiškos teikiamos raštu Žemės ūkio ministerijos Ekonomikos departamento Strateginio planavimo ir mokslo skyriui (Gedimino pr. 19, 01103 Vilnius, 264 kab.) ir el. paštu (Word formatu) Ekonomikos departamento Strateginio planavimo ir mokslo skyriaus vyr. specialistei Skirmantei Smalskytei (crypt:c2tpcm1hbnRlLnNtYWxza3l0ZUB6dW0ubHQ=:xx).
 
Kartu su paraiška Žemės ūkio ministerijai turi būti pateiktos pareiškėjo veiklos nuostatų (įstatų) arba kitų veiklą reglamentuojančių dokumentų patvirtintos kopijos.
 
Naudinga informacija
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2017 m. sausio 31 d. 15:01