Vaizdo transliacijoje pristatytos deklaravimo aktualijos
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.04.20

Vaizdo transliacijoje pristatytos deklaravimo aktualijos

Vaizdo transliacijoje pristatytos deklaravimo aktualijos
Balandžio 19 d. vyko tiesioginė transliacija iš Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos apie 2016 m. žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimą.
 
Transliacijos metu Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) direktorius Erikas Bėrontas ir l.e.p Žemės ūkio paramos departamento direktorė Enrika Raibytė kalbėjo apie iki birželio 6 d. vykstantį žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimą, taip pat atsakė į transliacijos metu užduotus klausimus.
 
„Deklaravimas prasidėjo prieš savaitę, balandžio 11 d., tęsis iki birželio 6 d., pavėluotai paraiškas bus galima teikti iki liepos 1 d., tačiau galutinė išmokų suma bus mažinama 1 proc. už kiekvieną pavėluotą darbo dieną. Parama už šiuo metu deklaruojamus plotus bus pradėta mokėti šių metų rudenį. Tam, kad ji pasiektų kuo anksčiau, svarbu, kad glaudžiai bendradarbiautumėte tiek su agentūra, tiek su seniūnijomis“, - transliacijos pradžioje akcentavo NMA vadovas Erikas Bėrontas. Jis taip pat atkreipė dėmesį, kad visą reikalingą informaciją pareiškėjai gali rasti NMA informaciniame portale.
 
Transliaciją tiesiogiai stebėjo daugiau nei 1600 interneto vartotojų. Didelio susidomėjimo sulaukta ir viešosiose bibliotekose, kuriose buvo transliuojama konferencija. Šios vaizdo transliacijos organizuojamos bendradarbiaujant su Nacionaline M. Mažvydo biblioteka.
 
Antrojoje vaizdo konferencijos dalyje l.e.p Žemės ūkio paramos departamento direktorė Enrika Raibytė apžvelgė praėjusių metų deklaravimo aktualijas, pristatė 2016 m. naujienas bei atsakė į dalį dalyvių užduotų klausimų. E. Raibytė pažymėjo, kad pareiškėjų, kurie deklaruodami pasirinks elektroninį informacijos gavimo būdą, paraiškos bus vertinamos greičiau.
 
Atsakymai į klausimus, į kuriuos nepavyko atsakyti dėl laiko stygiaus, bus pateikti elektroniniu paštu bei NMA interneto svetainės skiltyje „Dažniausiai užduodami klausimai“.
 
Transliacijos pabaigoje simbolinėmis NMA dovanomis buvo apdovanotas ir aktualiausią klausimą uždavęs dalyvis. Kadangi sulaukėme labai didelės klausimų gausos, papildomai nuspręsta apdovanoti dar du transliacijos žiūrovus, uždavusius klausimus – tai Irena, transliaciją stebėjusi iš Kelmės r. Karklėnų bibliotekos bei Vilija iš Ukmergės V. Šlaito bibliotekos. Su laimėtojomis susisieksime asmeniškai.
 
Vaizdo transliacijos įrašą galite rasti čia.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. balandžio 20 d. 15:33