Užsienio prekybos administravimo funkcijas vykdys kita institucija
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2018.08.24

Užsienio prekybos administravimo funkcijas vykdys kita institucija

Užsienio prekybos administravimo funkcijas vykdys kita institucija
Informuojame, kad nuo š. m. spalio 1 d. užsienio prekybos administravimo funkcijas vykdys VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra.
 
Nuo spalio 1 d. VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra perims paraiškų žemės ūkio produktų importo ir eksporto licencijoms gauti vertinimo, licencijų išdavimo, užstatų administravimo funkcijas. Minėtus darbus Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) atliks iki š. m. rugsėjo 28 d.
 
Funkcijas perduoti NMA rengiasi jau dabar – šiuo metu visi pareiškėjai, kurie su NMA buvo pasirašę paraiškų importo ir eksporto licencijoms gauti teikimo elektroniniu būdu sutartis, yra informuoti apie vienašališką jų nutraukimą nuo š. m. spalio 1 d. (neįskaitytinai).
 
Pareiškėjai, norintys teikti paraišką gauti importo, eksporto licenciją, nuo š. m. spalio 1 d. sutartis turės būti sudarę su VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra.
 
Pareiškėjai, pasirašę sutartis su VšĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra, paraiškas licencijoms gauti teiks naudodamiesi NMA Informaciniu portalu, tad elektroninių paraiškų teikimo sistema nesutriks.
 
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2018 m. rugpjūčio 27 d. 09:55