Ūkininkams svarbūs klausimai aptarti tiesioginėje transliacijoje
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2017.10.11

Ūkininkams svarbūs klausimai aptarti tiesioginėje transliacijoje

Ūkininkams svarbūs klausimai aptarti tiesioginėje transliacijoje
Vakar, spalio 10 d., vyko tiesioginė transliacija iš Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos. Transliacijos metu kalbėta apie tiesioginių išmokų mokėjimo tvarką, paliestos ir kitos svarbios aktualijos.
 
Ūkininkams itin aktualią temą pristatė Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) direktorius Erikas Bėrontas ir Žemės ūkio paramos departamento direktorė Enrika Raibytė, taip pat atsakyta į transliacijos metu užduotus klausimus.
 
NMA vadovas Erikas Bėrontas transliacijos metu dar kartą pabrėžė, kad ūkininkai, dėl susidariusios ekstremalios situacijos negalintys įvykdyti prisiimtų įsipareigojimų, nerimauti neturėtų. Agentūra ėmėsi visų įmanomų priemonių, kad būtų palengvinta situacija – ūkininkams nereikia imtis jokių papildomų veiksmų, NMA specialistai užfiksuoja lauko būklę ir patys kreipiasi į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybą. Detaliai apie tai rašoma straipsnyje https://www.nma.lt/14290.
 
Tęsdamas tiesioginių išmokų mokėjimo temą, NMA vadovas akcentavo, kad pareiškėjai NMA informaciniame portale gali matyti visą jiems reikalingą informaciją – kada ir kokias išmokas planuojama mokėti, paragino aktyviai naudotis. Taip pat pristatyta nauja idėja apie galimybę ateityje ūkininkams gauti paramą be jokios paraiškos, pasitelkiant šiuolaikines technologijas.
 
Antrojoje tiesioginės transliacijos dalyje Žemės ūkio paramos departamento direktorė Enrika Raibytė išsamiai pristatė tiesioginių išmokų mokėjimo eigą bei atsakė į dalį dalyvių užduotų klausimų. Primename, kad avansinė tiesioginių išmokų dalis bus pradėta mokėti nuo spalio 16 d.
 
Su E. Raibytės prezentacija susipažinti galite čia.
 
Atsakymai į klausimus, į kuriuos nepavyko atsakyti dėl laiko stygiaus, bus pateikti elektroniniu paštu bei paskelbti NMA interneto svetainės skiltyje „Dažniausiai užduodami klausimai“.
 
Transliacijos pabaigoje simbolinėmis NMA dovanomis buvo apdovanoti trys aktualiausius klausimus uždavę žiūrovai.
 
Šios vaizdo transliacijos organizuojamos bendradarbiaujant su Nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka.
 
Transliacijos įrašą galite rasti čia: https://www.youtube.com/watch?v=VDyCPkNBRXU
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2017 m. spalio 11 d. 14:36