Tikslūs banko duomenys – operatyviai pervestos paramos lėšos
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2023.01.26

Tikslūs banko duomenys – operatyviai pervestos paramos lėšos

Tikslūs banko duomenys – operatyviai pervestos paramos lėšos
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) nuolat stengiasi, kad ūkininkus kuo greičiau pasiektų paramos lėšos už deklaruotus plotus bei gyvulius, todėl pareiškėjus įvairiais būdais ragina pasitikrinti, ar paraiškose nurodyti teisingi banko duomenys.  
 
Pareiškėjai bet kuriuo metu gali pasitikrinti paraiškose nurodytus banko duomenis bei juos atnaujinti, jei keitėsi bankas ar sąskaitos numeris. Tai lengva ir paprasta padaryti prisijungus prie NMA informacinio portalo adresu https://portal.nma.lt. NMA skatina pasitikrinti šią informaciją, ypač laukiant mokėjimų, kad jie kuo greičiau pasiektų sąskaitas.
 
2022 m. NMA, prieš pradėdama mokėti didžiąją dalį paramos už plotus išmokų, identifikavusi pareiškėjus, į kurių nurodytas sąskaitas anksčiau nepavyko atlikti mokėjimų, išsiuntė daugiau kaip 1,2 tūkst. trumpųjų žinučių su priminimu pasitikrinti banko sąskaitą. Šie veiksmai lėmė, kad labai sumažėjo grąžintų mokėjimo pavedimų dėl netiksliai nurodytų banko sąskaitų, todėl tokia praktika bus taikoma ir toliau, siekiant kuo operatyviau pervesti ūkininkams priklausančias lėšas.
 
Atkreipiame dėmesį, kad NMA niekada neprašo atsakyti į siųstas trumpąsias žinutes ir pateikti asmeninius duomenis.
 
Informaciniame portale pareiškėjai taip pat gali rasti tikslią informaciją apie NMA pateiktų paraiškų vertinimą, atliktas patikras, gautus bei išsiųstus pranešimus ir išmokėtą paramos sumą.
 
Nuotrauka iš pixabay.com
Paskutinio atnaujinimo data: 2023 m. sausio 27 d. 08:52