Tiesioginių išmokų avansai – rekordiškai greitai
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2017.11.10

Tiesioginių išmokų avansai – rekordiškai greitai

Tiesioginių išmokų avansai – rekordiškai greitai
Per mėnesį Nacionalinė mokėjimo agentūra avansines išmokas išmokėjo 99 proc. paramos gavėjų.
 
Avansus už 2017 m. deklaruotus žemės ūkio naudmenų plotus Nacionalinė mokėjimo agentūra jau išmokėjo. 214 mln. Eur – tiek lėšų sulaukė šalies ūkininkai. Išmokos jau pasiekė arba artimiausiu metu pasieks 126 tūkst. žemdirbių.  Nuo gruodžio 1 d. mokama likusi išmokų dalis.
 
Primename, kad avansinė išmokų už 2017 m. deklaruotus plotus dalis sudaro iki 70 proc. tiesioginių išmokų. 2017 m. nustatytus avansinių išmokų dydžius rasite čia.
 
Atkreiptinas dėmesys, kad avansinės išmokos nebuvo mokamos tiems pareiškėjams, kurių įsipareigojimų vykdymo terminai dar nėra pasibaigę, taip pat tais atvejais, kai pareiškėjai nėra pateikę visų reikalingų dokumentų. Dalis išmokų negalėjo būti išmokėtos dėl to, kad ūkininkai nurodė neteisingus savo banko sąskaitų numerius. Patikslinti juos galima NMA informaciniame portale.
 
Aktyvavus 2017 m. pateiktos Paramos už žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus bei gyvulius paraiškos nuorodą, portale taip pat pateikiama informacija apie jau išmokėtą paramą pagal atskiras paramos schemas.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2017 m. lapkričio 10 d. 11:46