Tiesioginėje transliacijoje aptartos paramos verslo plėtrai galimybės
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2019.11.21

Tiesioginėje transliacijoje aptartos paramos verslo plėtrai galimybės

Tiesioginėje transliacijoje aptartos paramos verslo plėtrai galimybės
Lapkričio 21 d., Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) kartu su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka vykdė tiesioginę transliaciją tema „Paramos verslo plėtrai kaime galimybės“ pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos veiklos sritį „Parama investicijoms, skirtoms ekonominės veiklos kūrimui ir plėtrai“.
 
Apie tai, ką svarbu žinoti pareiškėjams, besidomintiems parama verslo plėtrai kaimo vietovėse, žiūrovams pasakojo NMA Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento vyresnioji patarėja Genovaitė Beniulienė. Transliacijos metu buvo aptartos sąlygos ir reikalavimai paramai gauti, paraiškų vertinimo kriterijai, paramos dydis, reikalavimai išlaidoms, pareiškėjų įsipareigojimai, taip pat dažniausiai pareiškėjų daromos klaidos teikiant paraiškas.
 
Transliacijos metu rodytą prezentaciją rasite čia.
 
Transliacijos metu žiūrovai galėjo išgirsti atsakymus į dalį jų pateiktų klausimų atsakyta į dalį dalyvių užduotų klausimų. Atsakymai į klausimus, į kuriuos nepavyko atsakyti dėl laiko stygiaus, bus pateikti elektroniniu paštu bei paskelbti NMA interneto svetainės skiltyje „Dažniausiai užduodami klausimai“.
 
Transliacijos įrašą rasite čia.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2019 m. lapkričio 21 d. 16:18