Tiesioginėje transliacijoje – apie paramą keisti stogų dangą
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2020.03.16

Tiesioginėje transliacijoje – apie paramą keisti stogų dangą

Tiesioginėje transliacijoje – apie paramą keisti stogų dangą
Kovo 13 d. vyko tiesioginė transliacija iš Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos apie paramą norintiems keisti asbestinę stogų dangą kaimo vietovėse.
 
Paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos veiklą „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“ jau pradėtos rinkti, jos Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) galės būti teikiamos iki balandžio 29 d. Apie tai, kokios sąlygos ir reikalavimai norint teikti šias paraiškas transliacijos žiūrovams detaliai papasakojo NMA Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento vyresnioji patarėja Alma Valskytė.
 
Primintina, jog pareiškėjams sudarytos galimybės NMA paraiškas keisti stogų dangą teikti neišeinant iš namų – naudojantis Žemės ūkio ministerijos informacine sistema ŽŪMIS, adresu www.zumis.lt.
 
Su A. Valskytės prezentacija susipažinti galite čia.
 
Transliacijos metu taip atsakyta į žiūrovų užduotus klausimus. Atsakymai į klausimus, į kuriuos nepavyko atsakyti dėl laiko stygiaus, bus pateikti elektroniniu paštu bei paskelbti NMA interneto svetainės skiltyje „Dažniausiai užduodami klausimai“.
 
Šios vaizdo transliacijos organizuojamos bendradarbiaujant su Lietuvos nacionaline M. Mažvydo biblioteka.
 
Transliacijos įrašą galite rasti čia.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2020 m. kovo 16 d. 08:11