Tiesioginė transliacija apie paramą – jau rytoj
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2019.03.13

Tiesioginė transliacija apie paramą – jau rytoj

Tiesioginė transliacija apie paramą – jau rytoj
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA), bendradarbiaudama su Lietuvos nacionaline Martyno Mažvydo biblioteka, kviečia stebėti tiesioginę transliaciją apie paramą smulkiesiems ūkiams, investicijoms į žemės ūkio valdas bei paramą trumpoms tiekimo grandinėms ir vietos rinkoms skatinti. Tiesioginė transliacija vyks jau rytoj, kovo 14 d., 14 val.
 
Transliacijos metu NMA atstovai žiūrovams papasakos apie paramos pagal šias tris Kaimo plėtros 2014–2020 metų programos veiklos sritis galimybes, pristatys jos teikimo sąlygas, paaiškins, į ką reikėtų atkreipti dėmesį teikiant paraiškas.
 
Primename, kad paraiškos pagal visas tris veiklos sritis jau yra renkamos. Paraiškos dėl paramos smulkiesiems ūkiams NMA bus priimamos iki gegužės 31 d., investicijoms į žemės ūkio valdas – iki balandžio 30 d., trumpoms tiekimo grandinėms skatinti – iki balandžio 5 d.
 
Tiesioginė transliacija bus matoma visose šalies bibliotekose, išskyrus Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką. Transliaciją taip pat bus galima stebėti internetu, prisijungus šiuo adresu: https://www.youtube.com/watch?v=oJG51RC1Te8
 
Visi žiūrovai galės užduoti jiems rūpimus klausimus adresu klausimas.lnb.lt, į kuriuos bus atsakyta tiek transliacijos metu, tiek jai pasibaigus, jei užduodant klausimą, bus nurodytas žiūrovo el. pašto adresas.
 
Transliacijai pasibaigus, bus paskelbtas jos įrašas.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2019 m. kovo 13 d. 08:54