Tarptautinių parodų dalyviai kviečiami teikti paraiškas
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2020.10.06

Tarptautinių parodų dalyviai kviečiami teikti paraiškas

Tarptautinių parodų dalyviai kviečiami teikti paraiškas
Po ilgokos pertraukos dalyvavimo žemės ūkio ir (ar) maisto produktų parodose, ir (ar) mugėse, ir (ar) pristatymuose, ir (ar) verslo misijose užsienio valstybėse organizavimu užsiimantys ūkio subjektai vėl kviečiami teikti paraiškas gauti nacionalinėmis lėšomis finansuojamą nereikšmingą (de minimis) paramą dalyvauti tarptautinėse parodose.
 
Šis finansavimas skirtas didinti Lietuvoje pagamintų žemės ūkio ir maisto produktų žinomumą ir konkurencingumą pasaulyje, skatinti jų naujų pardavimo rinkų paiešką ir esamų rinkų plėtrą, sustiprinti esamus ir užmegzti naujus verslo ryšius bei supažindinti vartotojus su įvairių rūšių Lietuvoje pagamintais žemės ūkio ir maisto produktais.
 
Šiuo metu, vadovaujantis Dalyvavimo žemės ūkio ir maisto produktų parodose, mugėse, pristatymuose ir verslo misijose užsienio valstybėse finansavimo taisyklėmis, paskelbti kvietimai dalyvauti trijose parodose: „Fruit Logistica 2021“, „Biofach“ ir „Gulfood“. Parodos vyks 2021 metais. Paraiškos Žemės ūkio ministerijoje (ŽŪM) renkamos nuo rugsėjo 28 d. iki spalio 28 d.
 
Pareiškėjai kviečiami teikti paraiškas gauti nereikšmingą (de minimis) paramą dėl dalyvavimo tarptautinėje vaisių ir daržovių parodoje „Fruit Logistica 2021“, kuri vyks 2021 m. vasario 3–5 d. Berlyne, Vokietijoje. Šiam paraiškų rinkimui skirta 8 800 Eur paramos lėšų. Numatytas paramos intensyvumas – iki 100 proc.
 
Planuojantiems dalyvauti tarptautinėje ekologiškų maisto produktų ir gėrimų parodoje „Biofach“, kuri vyks 2021 m. vasario 17–20 d. Niurnberge, Vokietijoje, numatyta išskirstyti 37 000 Eur paramos. Šios paramos intensyvumas – iki 80 proc.
 
Tarptautinės maisto produktų ir gėrimų parodos „Gulfood“, kuri vyks 2021 m. vasario 21–25 d. Dubajuje, JAE, dalyviams skirta kvietimo paramos suma – 56 000 Eur, paramos intensyvumas – iki 50 proc.
 
Remtinos šios tarptautinėje ekologiškų maisto produktų ir gėrimų „Biofach“ ir tarptautinėje maisto produktų ir gėrimų „Gulfood“ parodose eksponuojamų produktų grupės:
1.    pienas ir pieno produktai;
2.    mėsa ir mėsos produktai;
3.    žuvis ir žuvies produktai;
4.    duona ir duonos gaminiai, miltinė konditerija;
5.    gaminiai iš miltų;
6.    grūdų produktai;
7.    vaisiai, uogos, daržovės ir grybai (švieži, perdirbti ir džiovinti);
8.    majonezas, pomidorų padažas, kečupas;
9.    kiaušiniai ir kiaušinių produktai;
10.  šokoladas, produktai su šokoladu, cukrinės konditerijos gaminiai;
11.  gėrimai (vanduo, arbata, gira, sultys, gaivieji gėrimai, alus, midus);
12.  vynuoginių sraigių produktai maistui;
13.  pluoštinės kanapės ir pluoštinių kanapių produktai.
14.  riešutai ir riešutų produktai;
15.  medus ir medaus produktai;
16.  prieskoniai.
 
Paraiškos ir kiti dokumentai turi būti teikiami ŽŪM Dokumentų valdymo ir interesantų priėmimo skyriui (Lelevelio g. 6, Vilnius, 288 kab.) ir elektroniniu paštu crypt:Z3JldGEua2FyYWxpdXRlQHp1bS5sdA==:xx iki spalio 28 d. 16 val.
 
Naudinga informacija:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2020 m. spalio 7 d. 16:29