Sveiki atvykę į atnaujintą NMA svetainę!
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.07.22

Sveiki atvykę į atnaujintą NMA svetainę!

Sveiki atvykę į atnaujintą NMA svetainę!
Šiandien, liepos 22 d., pristatome atnaujintą Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) svetainę. Kartu Jūsų dėmesiui teikiame ir šiek tiek pakeistą įstaigos logotipą.
 
„Siekdami būti pažangia organizacija, turime nuolat augti ir tobulėti. NMA svetainė – pagrindinis informacijos apie ES paramą šaltinis didžiajai daliai gaunančių paramą ar ketinančių dėl jos kreiptis asmenų. Atnaujindami www.nma.lt, tikimės atitikti savo klientų lūkesčius – padėti jiems lengvai ir paprastai rasti visą reikalingą informaciją“, – sako NMA direktorius Erikas Bėrontas.
 
Atnaujintoje svetainėje patogiau pateikiamos naujienos, susijusios su administruojama parama bei įstaigos veikla, išskiriama rekomenduojama informacija, yra galimybė iš karto perskaityti susijusius pranešimus, naudotis nuotraukų galerija, pasirinkti elektroniniu paštu gauti ne visas, o tik su konkrečiomis paramos programomis susijusias naujienas.
 
Pakeitimų yra ir mobiliųjų išmaniųjų prietaisų naudotojams skirtoje svetainės versijoje. Čia daugiausia dėmesio teikiama patogesniam naršymui per išskleidžiamą šoninį meniu bei aiškesniam naujienų atvaizdavimui pagrindiniame puslapyje.
 
NMA skatina ir interaktyvų bendravimą bei bendradarbiavimą šiuolaikinėmis priemonėmis – svetainėje įdiegtos papildomos „Facebook“ ir „Youtube“ sąsajos. Taip svetainės lankytojams bus patogiau naudotis ir kitais papildomos informacijos kanalais, administruojamais NMA.
 
Atnaujintoje svetainėje taip pat bus sudarytos techninės galimybės projektų vykdytojams, kurie yra ne perkančiosios organizacijos ir vykdo pirkimus vadovaujantis pirkimų taisyklėmis, viešai skelbti informaciją apie savo vykdomus pirkimus. Šią informaciją paramos gavėjai bus įpareigoti skelbti naujuoju 2014 – 2020 m. finansavimo laikotarpiu.
 
Kartu su svetaine atnaujintas ir nuo pat įstaigos veiklos pradžios nekeistas NMA logotipas. „Antrą dešimtmetį skaičiuojantis svarbiausias mūsų ženklas buvo kiek pakeistas, siekiant jame atspindėti svarbiausias NMA vertybes – pažangumą, skaidrumą ir veržlumą“, – pažymi  Erikas Bėrontas.
 
Šių metų lapkričio mėnesį didžiausia ES paramą administruojanti institucija Lietuvoje minės savo penkioliktąjį gimtadienį.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 13 d. 15:37