Svarbu besikreipiantiems į NMA telefonu
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2018.03.30

Svarbu besikreipiantiems į NMA telefonu

Svarbu besikreipiantiems į NMA telefonu
Nuo 2018 m. balandžio 1 d., siekiant apsaugoti klientų duomenis, keičiasi informacijos teikimo tvarka Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA).
 
Paskambinusiam į agentūrą ir pateikusiam savo duomenis klientui informacija, susijusi su asmens duomenimis, bus suteikiama tik tuo atveju, jei skambinančiojo telefono numeris sutampa su nurodytu paraiškoje. Jeigu numeris nesutampa, papildomai bus prašoma pateikti pareiškėjo identifikacinį numerį (ID). Savo ID pareiškėjai galės sužinoti per elektroninę bankininkystę prisijungę prie NMA informacinio portalo. NMA klientai, nesinaudojantys informaciniu portalu, ID galės sužinoti atvykę į NMA ir pateikę asmens dokumentą.
 
Susisiekite su NMA specialistais ir gaukite konsultaciją Jums patogiausiu būdu:
  • Užduokite klausimą el. būdu NMA svetainėje, skiltyje „Susisiekite“, arba el. paštu crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOmluZm9Abm1hLmx0Ij5pbmZvQG5tYS5sdDwvYT4=:xx
  • Susisiekite tel. 1841 (trumpasis numeris) arba (8 5) 252 6999
  • Atvykite į NMA centrinį padalinį (Blindžių g. 17) arba teritorinius skyrius, įsikūrusius apskričių centruose
Turite klausimų dėl seniūnijoje ar žemės ūkio skyriuje pateiktos paraiškos  paramai už žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotus gauti? Galite kreiptis į Jūsų regione esančią seniūniją ar savivaldybės žemės ūkio skyrių, kuriame pateikėte paraišką. Daugiau informacijos – skiltyje „Susisiekite“.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2018 m. kovo 30 d. 14:28