Susitikime aptarti jauniesiems ūkininkams aktualūs klausimai
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2018.10.25

Susitikime aptarti jauniesiems ūkininkams aktualūs klausimai

Susitikime aptarti jauniesiems ūkininkams aktualūs klausimai
Šiandien į Nacionalinę mokėjimo agentūrą (NMA) atvyko Lietuvos jaunųjų ūkininkų ir jaunimo sąjungos (LJŪJS) atstovai aptarti klausimų, susijusių su jaunųjų ūkininkų paraiškų vertinimu bei paramos administravimu. Tai – jau antrasis susitikimas su kaime besikuriančio jaunimo interesams atstovaujančiu aktyviu socialiniu partneriu.
 
Vasarą vykęs pirmasis susitikimas su LJŪJS atstovais pateisino lūkesčius ir paskatino tęsti tokio pobūdžio susitikimus. Siekiant konstruktyvaus bendravimo bei konkrečių diskusijų rezultatų renginyje dalyvavo ne tik NMA, bet ir kolegos iš Žemės ūkio ministerijos, Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro.
 
Susitikime buvo išklausytos LJŪJS atstovų pastabos dėl pareiškėjams keliamų reikalavimų, aptarta žemės valdymo teisę patvirtinančių dokumentų teikimo tvarka, prašomų dokumentų teikimo terminai, NMA siunčiamų raštų aiškumas ir kiti su deklaravimu bei jaunųjų ūkininkų paraiškų vertinimu susiję klausimai. Diskusijų metu buvo akcentuojamos daugumai pareiškėjų aktualios problemos. Bus sudarytas susitikime iškeltų problemų sprendimo veiksmų planas.
 
LJŪJS atstovai pripažino, kad nuomonių apsikeitimas šiandien vykusiame renginyje buvo naudingas ir rezultatyvus. Nutarta tokio pobūdžio susitikimų ciklą tęsti toliau.
 
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2018 m. spalio 25 d. 16:25