Su kuo konsultuotis dėl konsultavimo paslaugų gavimo?
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2017.01.04

Su kuo konsultuotis dėl konsultavimo paslaugų gavimo?

Su kuo konsultuotis dėl konsultavimo paslaugų gavimo?
Daliai paramos gavėjų, šiais metais pateikusių paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės „Konsultavimo paslaugos, ūkio valdymo ir ūkininkų pavadavimo paslaugos” veiklos sritį „Parama pasinaudoti konsultavimo paslaugomis“, Nacionalinė mokėjimo agentūra jau išsiuntė informacinius pranešimus, informuojančius apie jiems skirtą paramos sumą, kuri gali būti panaudota konsultavimo paslaugoms. Tačiau dažnai konsultavimo paslaugų gavėjams kyla klausimų, į ką, gavus raštišką Agentūros patvirtinimą, reikėtų kreiptis.
 
Atkreiptinas dėmesys, jog konsultavimo paslaugų gavėjai – ūkininkai, jaunieji ūkininkai ir kiti žemės valdytojai bei miško valdytojai, turėtų kreiptis į Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos (LŽŪKT) darbuotojus. Turint klausimų minėtiems konsultavimo paslaugų gavėjams rekomenduojama kreiptis į vyriausiąsias specialistes Renatą Stašinskienę ir Moniką Dmukauskienę telefonais 8 347 44 051, 8 347 44 021 arba mobiliuoju telefonu 8 687 33 834.
 
Taip pat primename, kad patvirtinti konsultavimo paslaugų gavėjai – ūkininkai, jaunieji ūkininkai ir kiti žemės valdytojai bei miško valdytojai, taip pat kaimo vietovėse veikiančios labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės – pasinaudoti konsultavimo paslaugomis turi per 36 mėnesius nuo patvirtinimo konsultavimo paslaugų gavėju.
 
Naudinga informacija:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2017 m. sausio 4 d. 10:46