Su kredito unijomis aptarti bendradarbiavimo klausimai
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.08.07

Su kredito unijomis aptarti bendradarbiavimo klausimai

Su kredito unijomis aptarti bendradarbiavimo klausimai
Vakar, rugpjūčio 6 d., Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) vyko susitikimas su kredito unijų atstovais. Susitikimo metu buvo aptartos bendradarbiavimo perspektyvos naujuoju 2014–2020 m. programavimo laikotarpiu. Siekiant sėkmingo paramos lėšų įsisavinimo, buvo aptartos tobulintinos bendradarbiavimo sritys, rizikų dėl lėšų trūkumo įgyvendinant paramos projektus valdymo būdai. Kredito unijų įtraukimas į finansinių paslaugų teikimą galimiems NMA klientams yra ypač aktualus Lietuvos kaimiškose vietovėse.
 
Sėkmingam paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai lėšų panaudojimui didelę reikšmę turi keitimasis informacija su finansinėmis institucijomis, bendradarbiavimas vertinant klientų kreditingumą, teikiamų verslo planų gyvybingumą. NMA keičiasi su kredito unijomis finansiniais duomenimis, remdamasi bendradarbiavimo ir duomenų teikimo sutartimis, pasirašytomis tarp NMA ir kredito unijų, bei dvišaliais susitarimais, pasirašytais tarp pareiškėjo ir kredito unijos.
 
Renginyje taip pat buvo aptartos kredito unijų teikiamų finansinių garantijų galimybės, dažniausiai pasitaikančios klaidos vykdant sutartis ir pan.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 13 d. 16:29