Stebino inovacijos agentūros veikloje
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2018.08.21

Stebino inovacijos agentūros veikloje

Stebino inovacijos agentūros veikloje
Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) lankėsi projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“ dalyvės.
 
Būsimos dvyliktokės Agnė Šermukšnytė ir Radvilė Kernagytė į Vilnių susipažinti su valstybinių įstaigų darbu atvyko iš skirtingų Lietuvos vietovių: Agnė mokosi Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje, o Radvilė – Stakliškių gimnazijoje. Įveikusios norinčių dalyvauti projekte „Moksleiviai – į Vyriausybę“ konkurenciją, merginos pateko į 30 geriausių šalies moksleivių – projekto dalyvių – sąrašą.
 
Pažintį su Žemės ūkio ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų veikla moksleivės pradėjo pirmadienį. Šiandien jos jau žengė NMA koridoriais. NMA darbuotojai viešnioms papasakojo ne tik apie agentūros veiklą, įgyvendinamus projektus, bet ir apie sėkmingą paramos administravimo procesų robotizavimą bei naujausių technologijų diegimą.
 
Taikydama skaitmenines technologijas NMA kasmet žengia žingsnį į priekį. Moksleivėms vienoms iš pirmųjų pristatyta mobili programėlė „NMA agro“, kuri sudaro galimybę ūkininkams pranešti apie įvykdytus įsipareigojimus ar pateikti kitą informaciją neatsitraukus nuo kasdienių darbų. Agnė su Radvile galėjo išbandyti programėlės veiklą ir praktiškai.
 
Paklaustos, kas paliko didžiausią įspūdį agentūroje, moksleivės pažymėjo inovacijas ir draugišką darbo aplinką NMA.
 
Projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“ organizuojamas jau dešimtus metus.
 
Dėkojame Agnei Šermukšnytei ir Radvilei Kernagytei už šiltą bendravimą, aktyvumą bei smalsumą. 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2018 m. rugpjūčio 21 d. 16:47