Šiuo metu vyksta konsultacija internetinės telefonijos būdu
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2013.08.21

Šiuo metu vyksta konsultacija internetinės telefonijos būdu

Šiuo metu vyksta konsultacija internetinės telefonijos būdu
Šiuo metu (nuo 10 iki 12 val.) Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) Tiesioginės paramos departamento Tiesioginės paramos administravimo skyriaus vedėja Raimonda Danė individualiai konsultuoja tema „Žemės ūkio naudmenų ir pasėlių deklaravimo neatitikimai paraiškose, jų sprendimo būdai ir taikomos sankcijos“.
 
Konsultacija vykdoma internetinės telefonijos (Skype) pagalba. Atkreipiame dėmesį, kad konsultacijai yra būtinas mikrofonas. Nešiojamuose kompiuteriuose jis įprastai būna įdiegtas gamintojo, o stacionarūs kompiuteriai dažniausiai jo neturi, todėl prieš pradedant konsultaciją (skambinant) reikėtų pasirūpinti jo įdiegimu.
 
Jau dabar galime identifikuoti 2013 m. dažniausiai pasitaikančius pasėlų ir žemės ūkio naudmenų deklaravimo bei paraiškų pagal kai kurias Lietuvos kaimo plėtros 2007-2013 m. programos neatitikimus paraiškose. Siekiant kuo greičiau išspręsti nustatytus neatitikimus bei klaidas ir išmokėti ūkininkams priklausančias išmokas, teikiama vaizdo konsultacija.
 
Vaizdo konsultacija vyksta naudojantis internetinės telefonijos paslaugomis. Prisijungti galima spaudžiant Skype piktogramą:
 
 
 
 
Konsultacijai būtina Skype programinė įranga, įdiegta skambinančio kompiuteryje, mikrofonas ir stabilus interneto ryšys. Kaip įdiegti ir naudotis reikalinga programine įranga, galite sužinoti peržiūrėję šią mokomąją medžiagą.
 
Atkreipiame dėmesį, kad konsultacijos bus teikiamos individualiai, taigi, vienu metu bus konsultuojamas vienas žmogus. 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 18 d. 10:59