Siekiant tobulinti paramos administravimą – apsilankymai pas paramos gavėjus
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2012.09.13

Siekiant tobulinti paramos administravimą – apsilankymai pas paramos gavėjus

Siekiant tobulinti paramos administravimą – apsilankymai pas paramos gavėjus
Kokybiškų, kliento lūkesčius atitinkančių paslaugų teikimas – vienas iš strateginių Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) veiklos tikslų. Siekdama įgyvendinti šį tikslą, taip pat gerinti komunikaciją su savo klientais – esamais ir galimais pareiškėjais bei paramos gavėjais – šią vasarą NMA pirmą kartą organizavo išvažiuojamojo pobūdžio mokymus „NMA darbuotojai – arčiau paramos gavėjų“.
 
Mokymų ciklas truko nuo šių metų birželio pabaigos iki rugsėjo pradžios. Vieno renginio metu buvo aplankomi ne mažiau kaip 2 paramos gavėjai jų įgyvendinamos veiklos vietoje. Aplankyti augalininkyste ir gyvulininkyste besiverčiantys ūkininkai, žemės ūkio bendrovės, žemės ūkio produktų perdirbimo įmonės, vietos veiklos grupės, miškininkai, alternatyvią žemės ūkio veiklą kaime vystantys paramos gavėjai. Renginiai organizuoti bendradarbiaujant su socialiniais partneriais – NMA administruojamos paramos gavėjus ir pareiškėjus vienijančių organizacijų atstovais. Iš viso aplankyta 70 paramos gavėjų įvairiuose Lietuvos kampeliuose.
 
Nors tokio pobūdžio mokymai organizuoti pirmą kartą, jau spėta įsitikinti jų nauda. Renginių metu NMA specialistai, didžiąją laiko dalį dirbantys tik su dokumentais, iš arčiau susipažino su praktine paramos gavėjų veikla, turėjo galimybę realiai pamatyti, kas yra atlikta už jų administruojamos paramos lėšas, iš pirmų lūpų išgirsti, kas trukdo paramą įsisavinti dar efektyviau. Tuo tarpu paramos gavėjai turėjo puikią progą išsakyti savo nuomonę, pastabas bei pasiūlymus – pateikti pasiūlymai dėl paraiškų formų, dokumentacijos tobulinimo. Tikimasi, kad įgyta patirtis bei žinios padės NMA specialistams ir toliau tobulinti paramos administravimo procesą.
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 18 d. 11:15