Savivaldybių darbuotojai susipažino su paramos aktualijomis
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2018.05.28

Savivaldybių darbuotojai susipažino su paramos aktualijomis

Savivaldybių darbuotojai susipažino su paramos aktualijomis
Gegužės 24 d. Nacionalinė mokėjimo agentūra organizavo renginį, kuriame savivaldybių žemės ūkio skyrių darbuotojams buvo pristatytas paramos teikimas ir administravimas pagal priemonės „Rizikų valdymas” veiklos sritį „Pasėlių, gyvūnų ir augalų draudimo įmokos”.
 
Visus 2018 metus savivaldybėse renkamos paraiškos ūkinių gyvūnų draudimo įmokų kompensavimui. Taip pat šiais metais yra numatyti du rinkimai pasėlių ir augalų draudimo įmokoms kompensuoti – pirmasis baigsis birželio 29 d., o antrasis prasidės rugsėjo 3 d. ir baigsis gruodžio 31 d.
 
Renginio metu Nacionalinės mokėjimo agentūros atstovas Tomas Jackūnas pristatė Lietuvos kaimo plėtros 2014-2020 m. programos priemonės ,,Rizikos valdymas‘‘ apžvalgą. Žemės ūkio ministerijos atstovė Zita Duchovskienė kalbėjo apie pasėlių draudimo įmokų kompensavimo aktualijas ir galimybes, o jos kolegė Laura Sosunovičienė pristatė ūkinių gyvūnų draudimo įmokų kompensavimą. Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistės Evelina Savicka ir Natalija Voitechovič kalbėjo apie paramos administravimo procesą savivaldybėse bei dažniausiai pasitaikančias klaidas. Lina Kandyba, Nacionalinės mokėjimo agentūros viešųjų pirkimų specialistė, pristatė pirkimų vykdymo aktualijas, o Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro atstovas Rolandas Mikaliūnas pasidalino draudimo įmokų kompensavimo skaičiuoklės naudojimo ypatumais.
 
Renginio metu skaitytos prezentacijos:
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2018 m. gegužės 28 d. 16:56