Sausio mėnesį – geri ir kilnūs darbai
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.02.04

Sausio mėnesį – geri ir kilnūs darbai

Sausio mėnesį – geri ir kilnūs darbai
Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) darbuotojai sausio mėnesį paskyrė kilniems tikslams ir parėmė tuos, kuriems pagalbos labai reikia. Alytuje gyvenantiems keturiasdešimčiai vienišų senelių nuvežti būtinų daiktų krepšeliai, Maltos ordino pagalbos tarnybai, besirūpinančiai šiais seneliais, padovanota buitinė technika, o Kelmės vaikų dienos centrui – naujas kompiuteris.
 
Praėjusių metų gruodžio mėnesį NMA darbuotojai vykdė labdaros akciją, kurios metu buvo renkami įvairūs daiktai seneliams ir vaikams iš socialiai remtinų šeimų. Suorganizuota ir tradicinė „Pyragų mugė“, kai darbuotojai dalinosi namuose keptais kepiniais ir aukojo labdarai. Už šias lėšas Maltos ordino pagalbos tarnybos Alytaus padaliniui buvo nupirkta skalbimo mašina ir džiovyklė. Be to, sausio 22 d. į Alytų nuvykusi nedidelė grupė NMA darbuotojų seneliams įteikė krepšelius, pilnus rankšluosčių, higienos priemonių, vitaminų, šiltų šlepečių, mezgimo siūlų.
 
Sausio 27 d. kita grupė darbuotojų su pilna mašina paaukotų rūbų, žieminių batų, žaidimų, knygų ir nauju kompiuteriu nuvyko į Kelmės vaikų dienos centrą. Čia jie bendravo su centrą lankančiais vaikais iš socialiai remtinų šeimų.
 
Visos šios išvykos suorganizuotos kartu su Maltos ordino pagalbos tarnyba, su kuria bendradarbiaujame jau ketvirtus metus. Susitikimuose dalyvavę darbuotojai džiaugiasi suteikta proga pasidalinti paprastu džiaugsmu, šiluma bei šypsenomis tiek su mažaisiais, tiek su įdomios gyvenimo patirties prikaupusiais seneliais.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. vasario 4 d. 08:00