Rusijos delegacijos vizitas NMA
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.04.17

Rusijos delegacijos vizitas NMA

Rusijos delegacijos vizitas NMA
2014 m. balandžio 16 d. NMA lankėsi Rusijos delegacija, kurią sudarė Rusijos Federacijos veterinarijos ir fitosanitarijos tarnybos (Rosselchoznadzor) atstovai. Ši institucija yra federalinė  tarnyba, pavaldi Rusijos žemės ūkio ministerijai ir turinti savo teritorinius padalinius visose šalies apskrityse (60). Tarnyba yra atsakinga už veterinarijos, fitosanitarijos reikalavimų laikymąsi, vykdo žemės ūkio paskirties žemės naudojimo priežiūrą ir kontrolę šalies mastu.
 
NMA svečiavosi 15 šios tarnybos atstovų, atsakingų už žemėtvarką. Svečiai buvo supažindinti su Europos Sąjungos Bendrosios žemės ūkio politikos reforma, NMA veikla, institucijos struktūra bei su naujojo 2014-2020 m. laikotarpio iššūkiais. Rusijos delegacijos atstovai domėjosi Europos Sąjungos paramos žemės ūkiui ir kaimo plėtrai reikalavimais bei NMA kasdienės veiklos ypatumais, susijusiais su kontrolės funkcijų atlikimu. Susitikimo meto vykusių diskusijų metu buvo paliesti aktualūs abiems institucijoms klausimai, įvardyti kasdienės veiklos panašumai ir skirtumai. 
 
2012-2014 metų laikotarpyje tai jau šeštasis Rosselchoznadzor atstovų vizitas NMA, organizuojamas pagal ekspertinio lygmens mokymų programą, skirtą atitinkamų institucijų darbuotojams Rusijoje.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 14 d. 11:26