Roboto darbas NMA – be trūkumų
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2018.10.09

Roboto darbas NMA – be trūkumų

Roboto darbas NMA – be trūkumų
Jau ilgiau kaip metus Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) dirba naujas ir labai darbštus darbuotojas – Robis NeMigA. Roboto darbo rezultatai dar nenuvylė – per visą darbo laiką jis dar nė karto klaidingai neįvertino nė vieno dokumento, o ir Robio darbo tempas yra labai spartus.
 
Robis NeMigA yra programinė įranga, galinti dirbti su įvairia kita programine įranga ir aplikacijomis. Jo paskirtis – vertinti pareiškėjų ir  paramos gavėjų teikiamus kasmetinius prašymus pagal kai kurias priemones, prisidėti  prie mokėjimo prašymų ir ataskaitų vertinimo.
 
Robis – nepamainomas NMA darbuotojų pagalbininkas, jo darbo našumas prilyginamas 6 darbuotojams, t. y. per parą jis gali atlikti tiek darbo, kiek vienas darbuotojas jo atliktų per 6 dienas. Be to, robotas „nepavargsta“ – vertinti dokumentus jis gali nepertraukiamai 24 val. per parą ir 7 dienas per savaitę.
 
Tiesa, Robis NeMigA iki galo įvertina tik tuos dokumentus, kuriuose visi duomenys yra teisingi ir kai pateikti visi reikalingi priedai. Visais kitais atvejais vertinimą baigia NMA specialistai. O kad Robis puikiai susidoroja su jam skiriamu darbu, abejoti netenka – per visą jo darbo laiką NMA dar nebuvo užregistruota nė vieno įrangos sutrikimo, dėl kurio būtų neteisingai išmokėta parama. Taigi galima teigti, kad šis vertintojas dirba nepriekaištingai.
 
 
Artimiausiu metu Robiui NeMigAi žadama pavesti vykdyti ir kitas jo kompetencijai galimas priskirti užduotis. Toks uolus pagalbininkas NMA dokumentus įvertina ne tik greitai, bet kokybiškai.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2018 m. spalio 9 d. 14:56