Renkamos paraiškos kokybiškų žemės ūkio produktų gamybai skatinti
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.06.02

Renkamos paraiškos kokybiškų žemės ūkio produktų gamybai skatinti

Renkamos paraiškos kokybiškų žemės ūkio produktų gamybai skatinti
Informuojame, kad nuo 2014 m. birželio 2 d. iki birželio 15 d. renkamos paraiškos pagal Pagalbos kokybiškų žemės ūkio produktų gamybai skatinti teikimo taisykles. Kokybiškų žemės ūkio ir maisto produktų gamybai skatinti skirta paramos suma siekia 60 000 litų.
 
Nacionalinė pagalba teikiama žemės ūkio ir maisto produktų, kurių kokybė oficialiai pripažinta ar siekiama pripažinti Europos Sąjungos ar nacionaliniu lygiu, gamybai ir perdirbimui. Pagalba gali būti skiriama tik žmonėms vartoti skirtiems žemės ūkio ir maisto produktams.
 
Už paramos lėšas kompensuojamos žemės ūkio ir maisto produktų su saugoma kilmės nuoroda, garantuotų tradicinių gaminių, išskirtinės kokybės žemės ūkio ir maisto produkų sertifikavimo, paraiškų registravimo, specifikacijų parengimo ir vykdymo priežiūros išlaidos. Taip pat parama skiriama kokybiško produkto etiketės, prekinės pakuotės dizaino sukūrimo ir kt. išlaidoms apmokėti.
 
Skiriamos pagalbos dydis gali siekti iki 100 proc. projekto išlaidų, priklausomai nuo kompensuojamų išlaidų rūšies.
 
Parama kokybiškų žemės ūkio produktų gamybai skatinti teikiama labai mažoms, mažoms ar vidutinėms įmonėms, ūkiams ir kitiems subjektams. Atkreipiamas dėmesys, jog įmonė (ūkis) iki paraiškos pateikimo dienos savo veiklą turi vykdyti ne trumpiau kaip 1 metus bei laikytis finansinių įsipareigojimų.
 
Paraiškos ir kiti paraiškoje nurodyti privalomi pridėti dokumentai priimami Nacionalinės mokėjimo agentūros prie Žemės ūkio ministerijos (NMA) Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento teritoriniuose paramos administravimo skyriuose pagal įmonės (fiziniams asmenims – ūkio) registracijos vietą.
 
Papildomą informaciją teikia Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos Žemės ūkio gamybos ir maisto pramonės departamento Kokybės politikos skyriaus vedėjo pavaduotoja Aurika Banienė, tel. (8 5) 239 1282, el. p. Acrypt:dXJpa2FAenVtLmx0:xx, ir NMA Tiesioginės paramos departamento Nacionalinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė Dagmara Žebrauskienė, tel. (8 5) 247 6558, el. p. Dagmara.Zcrypt:ZWJyYXVza2llbmVAbm1hLmx0:xx.
 
Naudingos nuorodos:
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 14 d. 10:18