Remiamas dalyvavimas parodose
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.01.22

Remiamas dalyvavimas parodose

Remiamas dalyvavimas parodose
Nacionalinė mokėjimo agentūra informuoja, jog iki š. m. lapkričio 1 d. renkamos paraiškos gauti valstybės pagalbą respublikinėms ar regioninėms žemės ūkio parodoms, prekybos mugėms, konkursams organizuoti ar dalyvauti bei leidiniams leisti. Paraiškas renka Žemės ūkio ministerija.
 
Nacionalinės paramos gali kreiptis asmenys, užsiimantys žemės ūkio parodų, prekybos mugių, konkursų organizavimu. Galutinis pagalbos gavėjas – žemės ūkio, žuvininkystės ir akvakultūros sektorių įmonė, vykdanti pirminę žemės ūkio produktų, žuvininkystės produktų gamybos, perdirbimo ir prekybos veiklą, žemės ūkio parodų, prekybos mugių ir konkursų dalyvė.
 
Paramos lėšomis iki 100 proc. gali būti kompensuojami dalyvavimo mokesčiai, apmokamos kelionių ir gyvūnų vežimo, leidinių ir interneto svetainių, kuriuose skelbiama apie renginį, išlaidos. Taip pat gali būti finansuojamos ir parodoms, šviečiamiesiems renginiams skirtų patalpų bei stendų nuomos, jų sumontavimo ir išmontavimo paslaugų bei simbolinių prizų įsigijimo išlaidos. Pagalbos lėšos gali būti skirtos ir leidinių leidybai bei leidybai organizuoti.
 
Paraiškos teikiamos Žemės ūkio ministerijos Visuomenės informavimo skyriui (Gedimino pr. 19, Vilnius, 166 kab.) ir elektroniniu paštu (Word formatu) (crypt:dG9tYXMua25hYmlrYXNAenVtLmx0:xx ir agnietė.mačiulaitytė@zum.lt).
 
Papildomą informaciją apie renginių organizavimo ir informacinių leidinių leidybos paraiškas teikia Žemės ūkio ministerijos Visuomenės informavimo skyriaus vyr. specialistai Agnietė Mačiulaitytė (tel. (8 5) 239 1272, el. paštas crypt:YWduaWV0ZS5tYWNpdWxhaXR5dGVAenVtLmx0:xx ir Tomas Knabikas (tel. (8 5) 239 1256, el. paštas crypt:dG9tYXMua25hYmlrYXNAenVtLmx0:xx.
 
Naudinga informacija:
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. sausio 22 d. 09:37