Remiama žuvininkystės produktų vartojimo skatinimo kampanija
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2018.10.09

Remiama žuvininkystės produktų vartojimo skatinimo kampanija

Remiama žuvininkystės produktų vartojimo skatinimo kampanija
Pareiškėjai kviečiami teikti paraiškas pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014-2020 m. veiksmų programos priemonės „Rinkodaros priemonės“ veiklos sritį „Respublikinė žuvininkystės produktų vartojimo skatinimo kampanija“.
 
Paraiškos priimamos nuo spalio 8 d. iki gruodžio 7 d. Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) Kaimo plėtros ir žuvininkystės programų departamento teritoriniuose paramos administravimo skyriuose (skyrių kontaktai čia).
 
Pagal priemonę remiama nacionalinė komunikacija ir reklaminė kampanija, siekiant didinti visuomenės informuotumą apie tausius žvejybos ir akvakultūros produktus. Verta atkreipti dėmesį, kad remiama veikla nėra skirta prekių ženklams.
 
Paraiškas kviečiami teikti:
  • Lietuvos mokslo ir studijų institucija;
  • juridinis asmuo, kuriam įstatymu yra pavestos funkcijos užsiimti žuvininkystės srities šviečiamųjų programų kūrimu ir jų įgyvendinimo koordinavimu.
Priemonei įgyvendinti skiriama 400 000 Eur. Finansuojama iš Europos jūrų reikalų ir žuvininkystės fondo (75 proc.) ir valstybės biudžeto (25 proc.), taikant išlaidų kompensavimo su avansu mokėjimu ir sąskaitų apmokėjimo būdus. Avanso dydis negali viršyti 40 proc. paramos sumos. Galima paramos vienam projektui suma yra iki 400 000 Eur.
 
Naudinga informacija:
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2018 m. spalio 9 d. 14:50