Projekto RECAP komanda susitiks su EK atstovais
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2017.08.29

Projekto RECAP komanda susitiks su EK atstovais

Projekto RECAP komanda susitiks su EK atstovais
Šių metų rugsėjo pabaigoje Briuselyje įvyks projekto RECAP komandos, kuriančios el. paslaugų platformą,  ir Europos Komisijos (EK) atstovų  susitikimas. Susitikimo metu  bus įvertinti tarpiniai RECAP projekto rezultatai, aptartos tolesnės projekto įgyvendinimo gairės.
 
Pagal Europos Komisijos Horizon 2020 programą šiuo metu įgyvendinamo projekto tikslas – sukurti ES mokėjimo agentūrų, ūkininkų ir žemės ūkio konsultantų naudojamą elektroninių paslaugų platformą (įrankį), skirtą gerinti bendrosios žemės ūkio politikos (BŽŪP) laikymosi ir stebėsenos procedūrų veiksmingumą bei skaidrumą. Projekte dalyvauja ir Nacionalinės mokėjimo agentūros atstovai.
 
Projekto komanda, bendradarbiaudama su Mokslinių tyrimų vykdymo įstaiga,organizuoja renginį, skirtą aptarti įgyvendinamo RECAP projekto pasiekimus ir bendrosios žemės ūkio politikos pokyčius. Renginyje dalyvaus įvairių EK generalinių direktoratų atstovai.
 
Susitikimo, vyksiančio rugsėjo 22 d., metu bus siekiama:
  • žemės ūkio politikos rengėjus informuoti apie projekto tikslus, veiklą ir pasiektus rezultatus;
  • inicijuoti diskusiją, kurios metu bus identifikuoti aktualūs politikos plėtros veiksniai ir galimos sąsajos su atitinkamų EK generalinių direktoratų iniciatyvomis;
  • gauti daugiau informacijos apie būsimą bendrąją žemės ūkio politiką, apie RECAP galimybę inicijuoti Omnibus reglamento (pasiūlymo dėl ES bendrajam biudžetui taikomų finansinių taisyklių supaprastinimo) ir politikos pokyčius, vyksiančius po 2020 metų.
 
Tikimasi, kad diskusijų, vyksiančių tarp projekto RECAP ir EK atstovų, metu gims konstruktyvios idėjos, kaip projekto įgyvendinimą dar glaudžiau susieti su numatomomis tolesnėmis BŽŪP reformomis.  
 
Apie diskusijos rezultatus informuosime po renginio.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2017 m. rugpjūčio 29 d. 08:02