Pradžiuginti vaikų globos namų auklėtiniai
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2021.12.23

Pradžiuginti vaikų globos namų auklėtiniai

Pradžiuginti vaikų globos namų auklėtiniai
Gruodžio 22 dieną, prieš pat didžiąsias metų šventes, Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) pradžiugino vaikus, gyvenančius Vilniaus rajono šeimos ir vaiko krizių centre.
 
Šiais metais surengėme ne vieną labdaros akciją – per šv. Velykas rėmėme vienišus senolius, vasaros pabaigoje organizavome socialiai remtiniems vaikams edukacinę-pramogų dieną, rudens pradžioje rėmėme gyvūnų globos įstaigą, na o artėjant šv. Kalėdoms labai norėjome, kad kuo daugiau vaikų sutiktų šventes žibančiomis, laimingomis akimis. Dėkoju visam NMA kolektyvui už vienybę ir širdžių šilumą“ – sakė Nacionalinės mokėjimo agentūros direktorius Aleksandras Muzikevičius.
 
NMA su vaikų globos įstaiga pažintį pradėjusi vasarą negalėjo vaikų pamiršti ir žiemą. Užsimezgusi graži draugystė ir pažintis su vaikų, nuolat gyvenančių centre problemomis, gyvenimo aktualijomis ir iššūkiais, nepaliko abejingų NMA darbuotojų, todėl vienas kitą paragindami ir surėmę pečius, NMA kolektyvo nariai supirko ir sunešė ne tik įvairių daiktų, drabužių, knygų ir kt., tačiau ir kiekvienam centre gyvenančiam vaikui nupirko jo pasirinktą, svajonių dovaną.
Tikimės, kad šios šventės vaikams bus džiugios ir įsimintinos!
 
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2021 m. gruodžio 23 d. 11:17