Pirmasis kvietimas pagal naująją programą
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.08.04

Pirmasis kvietimas pagal naująją programą

Pirmasis kvietimas pagal naująją programą
Informuojame, kad nuo 2014 m. rugsėjo 1 d. bus renkamos paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos priemonės ,,Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos sritį ,,Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“. Paraiškas Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) teritoriniuose paramos administravimo skyriuose bus galima pateikti iki spalio 31 d.
 
Svarbu pažymėti, kad pagal minėtą priemonę paramos gali kreiptis fiziniai asmenys, kurie paraiškos pateikimo dieną yra jaunesni nei 40 metų amžiaus. Pareiškėjai paramos paraiškos pateikimo dieną taip pat turi būti įregistravę ūkininko ūkį ir žemės ūkio valdą, tačiau ne anksčiau kaip 2012 m. rugpjūčio 1 d.
 
Pasibaigus paraiškų surinkimui ir patikrinus šiuos tinkamumo paramai gauti kriterijus, pareiškėjai bus informuoti apie paraiškos priėmimą arba atmetimą.
 
Europos Komisijai patvirtinus 2014–2020 metų programą ir kitus su ja susijusius dokumentus, bus tikrinama pareiškėjų atitiktis priemonės ,,Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos srities ,,Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“ tinkamumo sąlygoms ir reikalavimams. Aukščiau paminėtus reikalavimus atitikę pareiškėjai turės pateikti papildomus dokumentus ir kitą reikalingą informaciją, kurios paprašys NMA. Atkreipiame dėmesį, kad pareiškėjas paramą gaus tik tuo atveju, jeigu atitiks visus reikalavimus po programos patvirtinimo.
 
Priemonės ,,Ūkio ir verslo plėtra“ veiklos srities ,,Parama jaunųjų ūkininkų įsikūrimui“ paraiškos formą galite rasti čia.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. rugpjūčio 13 d. 15:33