„Pienės 2015“ kviečia pienininkus
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.03.05

„Pienės 2015“ kviečia pienininkus

„Pienės 2015“ kviečia pienininkus
Kovo 18 dieną į LSMU Veterinarijos akademijos salę vėl rinksis šalies pieno gamintojai, valstybinių institucijų, žemdirbių organizacijų atstovai, kiti pieno rinkos dalyviai. Juos sukvies kasmetinė konferencija „Pienės 2015“. Renginio globėja žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.
 
Šiemet „Pienėse 2015“ pagrindinį pranešimą „Pasaulinės pieno rinkos tendencijos ir ES vaidmuo panaikinus pieno kvotas“ skaitys žemės ūkio ekonomikos mokslų daktaras iš Italijos Kees De Roest. Dr. Kees De Roest yra Ekonomikos departamento ir žemės ūkio inžinerijos (gyvulininkystės) mokslinių tyrimų centro (Centro Ricerche Produzioni Animali, C.R.P.A.) vadovas, turintis 30 metų mokslinių tyrimų patirtį.
 
Įžvalgomis apie situaciją Lietuvos pieno rinkoje dalinsis Lietuvos agrarinės ekonomikos instituto Produktų rinkotyros skyriaus vadovas Albertas Gapšys. Su žemės ūkio ministre V. Baltraitiene bus diskutuojama apie pieno sektorius Lietuvoje – tendencijas ir paramos galimybes. Apie Lietuvos agroverslo raidą: grėsmes ir galimybes kalbės DNB banko analitikai.
 
Tradiciškai po konferencijos bus paskelbti ir apdovanoti 2014 metais daugiausiai pieno pardavę ūkiai. Kaip ir pernai, apdovanojimas bus įteiktas produktyviausios karvės šeimininkui. Renginio dalyvių laukia ir daugiau staigmenų.
 
Pieno gamintojus „Pienių 2015“ organizatoriai kviečia apie ketinimus dalyvauti renginyje pranešti elektroniniu paštu: crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOnBpZW5lc0BwaWVub3VraXMubHQiPnBpZW5lc0BwaWVub3VraXMubHQ8L2E+:xx.
 
Renginio organizatorius – informacinis portalas www.pienoukis.lt (VšĮ Plėtros ir informacijos centras).
 
Renginio programą galite rasti čia.
 
Portalo „Pieno ūkis“  informacija
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2015 m. kovo 5 d. 14:54