Pažangūs Lietuvos ūkininkai kviečiami dalyvauti kuriant naują išmaniąją programėlę
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2022.02.22

Pažangūs Lietuvos ūkininkai kviečiami dalyvauti kuriant naują išmaniąją programėlę

Pažangūs Lietuvos ūkininkai kviečiami dalyvauti kuriant naują išmaniąją programėlę
Besidominčius technologinėmis naujovėmis ūkininkus kviečiame išbandyti ir tuo būdu prisidėti prie DIONE mobilios programėlės kūrimo. Atsisiųskite programėlę ir prisiregistruokite. Kai esant galimybei būsite savo deklaruotame lauke, pasirinkite programėlėje savanorišką fotografavimą kartu su kameros rodomu vaizdu. Galėsite matyti lauko ribą realiu laiku ir išbandyti papildomą funkcionalumą.
 
Kaip tai padaryti?
  1. Į Android įrenginį atsisiųskite DIONE mobiliąją programėlę, pasinaudoję nuoroda: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.isense.dione&hl=en.
Atkreipiame dėmesį, kad Apple įrenginiai nepalaikomi.
  1. Prisiregistruokite, įvesdami savo ID, kurį sužinoti galite NMA informaciniame portale: https://portal.nma.lt/nma-portal/pages/login.
  1. Peržiūrėkite palydovinio stebėjimo realiu laiku rezultatus prisijungę prie Įsipareigojimų nuolatinio stebėjimo įrankio.
  1. Prisijungimui prie Įsipareigojimų nuolatinio stebėjimo įrankio, naudokite tą patį savo ID, kuriuo registravotės prie DIONE mobiliosios programėlės
Jūsų pasiūlymų ir pastebėjimų dėl DIONE programėlės nuolatinio stebėjimo aplikacijos laukiame čia. Apklausa  – anoniminė ir Jūsų duomenys (el. paštas) apklausos organizatoriams nebus matomi.
 
Nuoširdus AČIŪ už Jūsų indėlį, kuriant pažangius stebėsenos įrankius Lietuvos ūkininkams!
 
Plačiau apie DIONE projektą, kuriame dalyvauja NMA galite sužinoti projekto internetinėje svetainėje ir facebook paskyroje.
 
Nuotrauka iš istockphoto.com
Paskutinio atnaujinimo data: 2022 m. vasario 22 d. 15:08