Patvirtinti susietosios paramos išmokų dydžiai
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2017.02.14

Patvirtinti susietosios paramos išmokų dydžiai

Patvirtinti susietosios paramos išmokų dydžiai
Informuojame, kad vasario 10 d. žemės ūkio ministro įsakymu patvirtinti 2016 m. susietosios paramos išmokų už mėsinį galviją, mėsinę avį, pieninės veislės bulių, pieninę ožką dydžiai.
 
Vasario 10 d. nustatyti šie 2016 m. susietosios paramos išmokų už gyvulius dydžiai:
  • už mėsinį galviją – 93,97 Eur;
  • už mėsinę avį – 10,72 Eur;
  • už pieninės veislės bulių – 68,82 Eur;
  • už pieninę ožką – 20,68 Eur.
Pavėluotai duomenis suvedusiems pareiškėjams vasario 10 d. įsakymu nustatyti šie susietosios paramos išmokų už gyvulius dydžiai:
  • už mėsinį galviją – 75,17 Eur;
  • už mėsinę avį – 8,57 Eur;
  • už pieninės veislės bulių – 55,05 Eur;
  • už pieninę ožką – 16,54 Eur.
Primename, kad praėjusių metų gruodžio pabaigoje buvo pakeistos Susietosios paramos už mėsinius galvijus, mėsines avis, pieninių veislių bulius ir pienines ožkas taisyklės.
 
Vienas iš šiais metais įsigaliojusių pakeitimų yra susijęs su sankcijų taikymu už pavėluotą duomenų suvedimą į Ūkinių gyvūnų registrą (ŪGR). Jeigu valdos valdytojas duomenis apie mėsinių galvijų, mėsinių avių, pieninių veislių bulių, pieninių ožkų perkėlimus, kaitą pavėluotai pateikia paslaugos teikėjui (taip pat Valstybinio maisto ir veterinarijos teritoriniam skyriui, skerdimo įmonei, prekiautojui ūkiniais gyvūnais) arba suveda į ŪGR pavėluotai, tuomet pareiškėjui taikoma 20 proc. sankcija už kiekvieną konkretų gyvulį pagal einamaisiais metais atskiru žemės ūkio ministro įsakymu patvirtintus tikslius išmokos dydžius už mėsinį galviją, mėsinę avį, pieninės veislės bulių, pieninę ožką.
 
2016 m. susietoji parama už mėsinius galvijus, mėsines avis, pieninės veislės bulius, pieninę ožkas bus mokama nuo š. m.  kovo 1 d.
 
Naudinga informacija:
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2017 m. vasario 14 d. 08:45