Patvirtintas susietosios paramos dydis
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.09.13

Patvirtintas susietosios paramos dydis

Patvirtintas susietosios paramos dydis
Š. m. rugsėjo 9 d. žemės ūkio ministro įsakymu buvo patvirtintas 2016 m. susietosios paramos už pienines karves dydis.
 
2016 metų susietosios paramos už pienines karves nustatytas dydis – 91 Eur už pieninę karvę. Valdos valdytojams, kurių valdose atliktos patikros vietoje, galutinė paramos suma apskaičiuojama, atsižvelgiant į patikros vietoje nustatytų pieninių karvių skaičių. Tačiau parama negali būti skiriama už didesnį karvių skaičių negu yra įregistruota Ūkinių gyvūnų registre.
 
Primename, kad praėjusią savaitę buvo patvirtinti 2016 m. tiesioginės paramos avansinių išmokų dydžiai. Pieninių karvių laikytojams numatytas susietosios paramos avansas siekia 63 Eur už pieninę karvę. Nacionalinė mokėjimo agentūra tiesioginių išmokų avansą ūkininkams pradės mokėti nuo spalio 17 d. Prioriteto tvarka avansas bus mokamas aktyvia žemės ūkio veikla užsiimantiems pareiškėjams, t. y. visiems, išskyrus tuos, kurie deklaruoja tik pievas, neturėdami žolėdžių gyvūnų.
 
Susietosios paramos išmokos už mėsinius galvijus, mėsines avis, pieninių veislių bulius, pienines ožkas, pienines karves mokamos iš Europos žemės ūkio garantijų fondo lėšų.
 
Naudinga informacija:
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. rugsėjo 13 d. 16:06