Patvirtinta atnaujinta 2019–2020 m. korupcijos prevencijos programa
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2019.03.20

Patvirtinta atnaujinta 2019–2020 m. korupcijos prevencijos programa

Patvirtinta atnaujinta 2019–2020 m. korupcijos prevencijos programa
Skaidrumas – viena iš kertinių Nacionalinės mokėjimo agentūros (NMA) veiklos politiką formuojančių vertybių. Siekiant ją puoselėti, pasitelkiamos įvairios priemonės – nuo darbuotojų sąmoningumo ugdymo, „Pasitikėjimo linijos“, kuri buvo sukurta kaip papildomas informacijos šaltinis paramos administravimo ir panaudojimo skaidrumui užtikrinti, iki įvairių programų įgyvendinimo.
 
Siekiant atskleisti ir pašalinti priežastis, sudarančias sąlygas galimai neskaidriai NMA darbuotojų veiklai, užtikrinant kokybišką paramos priemonių lėšų administravimą, projektų, finansuojamų Europos Sąjungos ir valstybės biudžeto lėšomis, vertinimą, sprendimų priėmimą, lėšų išmokėjimą, kontrolę ir informacijos sklaidą paramos gavėjams, kas dvejus metus NMA yra rengiama Korupcijos prevencijos programa.
 
2019 m. kovo 1 d. NMA direktoriaus įsakymu buvo patvirtinta atnaujinta NMA 2019–2020 m. korupcijos prevencijos programa ir jos įgyvendinimo priemonių planas. Plane numatomos įvairios priemonės, kurios padeda vykdyti nuolatinę ir kryptingą korupcijos prevencijos politiką bei užtikrinti skaidrią ir veiksmingą NMA darbuotojų veiklą.
 
 
Prie korupcijai atsparios aplinkos kūrimo NMA kviečiame prisijungti ir Jus! Pasiūlymus dėl korupcijos prevencijos programos ir  priemonių tobulinimo NMA visada galite siųsti el. paštu crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOnNrYWlkcnVtYXNAbm1hLmx0Ij5za2FpZHJ1bWFzQG5tYS5sdDwvYT4=:xx.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2019 m. kovo 20 d. 12:27