Paskutinė registracijos savaitė į kaimo bendruomenių apdovanojimus
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2016.08.31

Paskutinė registracijos savaitė į kaimo bendruomenių apdovanojimus

Paskutinė registracijos savaitė į kaimo bendruomenių apdovanojimus
Registracija į Lietuvos kaimo bendruomenių apdovanojimus „Spindulys 2016“ šią savaitę pasieks finišo tiesiąją. Visi norintys nominuoti savo, kaimynų ar draugų bendruomenę – turėtų suskubti tai padaryti iki rugsėjo 2 d. įskaitytinai. 
 
Žemės ūkio ministerijos sudaryta komisija įvertins gautas paraiškas ir atrinks po 3 nominantus kiekvienai apdovanojimų kategorijai. Naujienų portale „Delfi“ jau veikia speciali apdovanojimams skirta rubrika, kurioje bus vykdomas balsavimas. Šiuo metu joje galite susipažinti su apdovanojimų istorija, dažniausiai užduodamais klausimais, nuostatais ir sužinoti kitą vertingą informaciją.
 
Kaip rodo ankstesnių metų patirtis, paskutinė paraiškų teikimo savaitė visada būna pati intensyviausia. Likus kelioms dienoms iki registracijos pabaigos pateikiama didžioji dalis paraiškų.
 
„Esu įsitikinusi, kad aktyvi kaimo bendruomenė – tai sveikos ir klestinčios Lietuvos pagrindas. Už tai, kad čia gera gyventi, žmonės mato galimybes pradėti verslą, įdarbinti bendruomenę ir rūpintis aplinka bei kaimo gerove, dėkingi esame Jums. Siekdama, kad apdovanojimai pasiektų tuos, kurie jų išties verti, Žemės ūkio ministerijos vardu raginu visus Lietuvos kaimus aktyviai dalyvauti pristatant savo bendruomenės veiklas apdovanojimų komisijai“, – sako ministrė V. Baltraitienė.
 
Rugsėjo pradžioje bus paskelbti visų kategorijų nominantai už kuriuos balsuos visuomenė. Nugalėtojai bus pagerbti iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje Vilniaus rotušėje rugsėjo 27 d.
 
 
Žemės ūkio ministerijos informacija
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. rugpjūčio 31 d. 16:46