Parengta pavyzdinė pirkimų dokumentacija
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2014.10.15

Parengta pavyzdinė pirkimų dokumentacija

Parengta pavyzdinė pirkimų dokumentacija
Tinkamas pirkimų vykdymas – vienas iš svarbiausių žingsnių įgyvendinant investicinius projektus ir siekiant gauti Europos Sąjungos paramą. Tik tinkamai įvykdžius prekių, paslaugų ar darbų pirkimus, kompensuojamos projekto įgyvendinimo metu patirtos išlaidos.
 
Praktika rodo, kad pareiškėjai ir paramos gavėjai, įgyvendinantys investicinius projektus, dažnai susiduria su sunkumais ruošdami pirkimų dokumentaciją. Pirkimo dokumentuose, kvietime pateikti pasiūlymus, sutarties projekte pareiškėjai ir paramos gavėjai dažnai nenurodo esminių pirkimo sąlygų, konkrečių terminų ir nenumato konkrečių aplinkybių, kurioms esant sutartis gali būti keičiama. Neretai pasitaiko atvejų, kai pirkimo dokumentuose pateikiama klaidinanti bei netiksli informacija apie pirkimo objektą, nenurodomos esminės sąlygos, tiekėjams keliami nepagrįsti ar diskriminuojantys kvalifikaciniai reikalavimai ir kt.
 
Siekdami pareiškėjams ir paramos gavėjams palengvinti pirkimų dokumentų rengimo procesą, parengėme pavyzdinę pirkimų dokumentaciją. Pavyzdinė pirkimų dokumentacija buvo parengta remiantis Viešųjų pirkimų tarnybos standartinių pirkimų dokumentų pagrindu bei atsižvelgiant į Nacionalinės mokėjimo agentūros administruojamos paramos specifiką.
 
Pavyzdinę pirkimų dokumentaciją galite rasti paspaudę nuorodą.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2014 m. spalio 15 d. 16:29