Parduoto tiesiogiai vartoti pieno deklaravimas
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2015.04.01

Parduoto tiesiogiai vartoti pieno deklaravimas

Parduoto tiesiogiai vartoti pieno deklaravimas
Nuo šiandien, balandžio 1 d., pieno gamintojai pradeda deklaruoti 2014–2015 kvotos metais rinkoje realizuoto ir (arba) nepanaudoto pieno ir jo produktų kiekį. Šis deklaravimas savivaldybėse vyks iki š. m. gegužės 14 d.
 
Pardavusieji ar kitaip perdavusieji tiesiogiai vartoti pieno, rūgpienio, sviesto, grietinėlės, grietinės, vaisinio jogurto, šviežio sūrio, varškės, varškės sūrio ar kitų pieno produktų deklaracijoje turi pateikti duomenis apie pieno gamybą bei realizavimą. Taip pat reikia nurodyti pieno (pieno produktų) likučius ir parduotų (atiduotų) tiesiogiai vartoti produktų kiekį.
 
Pieno gamintojai, turintys pardavimo tiesiogiai vartoti kvotą, bet nuo 2014 m. balandžio 1 d. iki š. m. kovo 31 d. nepardavę ar neatidavę tiesiogiai vartoti pieno ar pieno produktų, taip pat privalo pateikti deklaraciją, pieno pardavimo tiesiogiai vartoti skiltyse įrašydami nulį.
 
2014–2015 m. kvotos metais Lietuvai skirta 73,8 tūkst. tonų nacionalinė pardavimo tiesiogiai vartoti pieno kvota. Šie metai yra paskutiniai, kuriais ES gamintojams teikiama parama pagal Pieno gamybos kvotų sistemą.
 
Tiesioginių pardavimų pieno gamybos ir realizavimo deklaraciją galite rasti čia.
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2016 m. birželio 3 d. 15:00